Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ti mennyire hisztek ezekben?

Ti mennyire hisztek ezekben?

Figyelt kérdés

Még régebben a tv-ben hallottam,hogy 5-10 éven belül mindenkinek lesz egy ilyen chip-je a gyógyszeresszekrényében,ami vérvétellel megmutatja,hogy 30 éven belül milyen betegség várható,és akkor olyan gyógyszereket adnak neki,amivel el tudja kerülni.

Meg,hogy az emberi átlagéletkor akár megkétszereződhet.

Ennek van valóságalapja,vagy csak kitaláció?A Discovery Science-en hallottam ezeket.



2013. szept. 21. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a formában tökéletes kitaláció, vagy valamit laposan félreértettél. Hogy nekem mondjuk 20 év múlva milyen betegségem lesz, nagyban függ az életvitelemtől, ami a mai vérem semmiféle összetevőjében nem tud benne lenni. A mai orvostudomány sokkal egyszerűbb dolgokra sem képes válaszolni. Nagy tétekben fogadok például, hogy 10 év múlva ugyanúgy nem lesz az asztmának "gyógyító" ellenszer, mint ma.
2013. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van alapja, de ezzel együtt ez így butaság.

Lesz, de nem ilyen, nem így és nem ezt fogja tudni.

A kérdésed önmagában is butaság, ugyanis ebben nem "HISZÜNK", hanem tudjuk, hogy milyen lehetőségek vannak.

2013. szept. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ilyen hülyeségeket mondtak a tv ben... Átlagéletkor megkétszereződhet? Ez nonszensz...
2013. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!