Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS KÉMIA PROBLÉMA! Valaki...

SÜRGŐS KÉMIA PROBLÉMA! Valaki le írná hogy amikor atomból csinálunk molekulát akkor mitől függ hogy protont vagy elektront adunk hozzá és éppen hány protont vagy elektront adunk hozzá? A válaszokat 8. osztály-os szinten írjátok le légyszíves.

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 15:36
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam, nem atomból molekulát hanem: atomból iont
2013. szept. 22. 16:05
 2/3 anonim válasza:
Protont soha nem adunk hozzá és nem is veszünk el, csak az elektronok száma változik. Milyen témakört vesztek most? lehet, h tudok segíteni! :)
2013. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, konkrétan most ismétlő dolgozatban lesz benne, most jöttem 8.-ba szóval egyenlőre még ismétlés van, nekem csak annyi kéne hogy akkor mitől függ hogy hány protont vonunk ki/adunk hozzá egy atomhoz, hogy ion legyen belőle.
2013. szept. 22. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!