Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nem adtam be direkt egy...

Nem adtam be direkt egy témazáró dolgozatot, és hogy csináljam, hogy ne bukjak le?

Figyelt kérdés
Ma matek témazárót írtunk, és amikor megláttam az első feladatot, bepánikoltam,és egész órán csak néztem ki a fejemből, és az óra végén nem adtam be a dolgozatot.. Amikor kiossza a többieknek,én mit mondjak? Vagy mit csináljak? Előre is köszi.

2013. okt. 22. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha az én tanítványom lennél, újra meg kell írnod külön órán, vagy le kell belőle felelned az osztály előtt. Úgyhogy készül csak fel! Nem úszod meg.
2013. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nálunk is sokszor, akik nem írtak semmit a lapra, idegességből kivágták a kukába és összegyűrték. Amikor kérdezték, hogy az övé hol van, megmondta, hogy kidobta.. Aztán természetesen megkapta a jegyet, amit akkor is kap, ha beadja, az egyest.
2013. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
mégis,hogy sikerült?? lebuktál?:D
2013. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Na, végül mi lett?
2014. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Még mindig kíváncsian várom a fejleményeket :(
2015. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!