Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van itt építész féleség?...

Van itt építész féleség? Anyagszámítás. Sürgős!

Figyelt kérdés
Most indulok nemsokára vásárolni.Van 14 nm csempézni való felületem,meg 5 nm taposóm.Mennyi ragasztót vegyek és milyet?Na meg,mi kell még ahhoz,hogy a régi taposóra rádobáljam ezeket?Azt tudom,hogy emelkedni fog a szint,de küszöbbe belefér,csak ajtóbol kell lefaragnom.Na meg a fugázóból is mennyi kell?Kösz előre is!A potyadékot,hulladékot is beleszámoltam.

2013. nov. 23. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Kiválasztod a csempét. Annak a méretétől függ, és abból számolható a csempe darabszáma (egy csomagra általában rá van írva, hogy hány darab, és hány négyzetméter). Kiválasztod a ragasztót, fugázót (többféle van) és a dobozán (zsákján) megtalálod, hogy az az egység mekkora terület (folyóméter) munkára elég. Innentől már csak számolás kérdése, hány méter fugád van, stb. Általában 10%-ot számolnak biztonsági tartalékként (törés, stb.).
2013. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!