Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » El lehetne látogatni Pripyat-b...

El lehetne látogatni Pripyat-ba a szellemvárosba?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Jó lenne egyszer elmenni oda,engem vonzanak az ilyen dolgok. Milyen lehet most a város Csernobil után 2 évtizeddel....Érdekes.
2009. nov. 29. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

El lehet, de nyilván csak csoportosan szerveznek túrákat. Itt találsz irodákat:

[link]

Viszont relatíve drágák...

2009. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ma már nem túl látványos, mert a turisták elvittek mindent, ami érdekes és még mozdítható. Utazási irodák szerveznek oda utakat.
2009. nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A felettem szólónak írom, hogy a fenét nem érdekes!



Májsuban voltam, és olyan sok látnivaló van ott, hogy kénytelen leszek minimum még egyszer kimenni!

2011. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Biztos érdekes, én viszont semmi pénzért nem mennék oda sugároztatni magam... Egyébként szerintem annyira már nem is szellemváros, hogy akár bárki odamehet, még utakat is szerveznek oda, így elveszti azt a varázsát, ami nekem legalábbis az izgalmat jelentené, hogy pillangókkal a gyomromban valami baráttal "kiruccannánk" egy tök üres helyre..
2011. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy röntgensugárzás kapcsán jobban besugároznak, mint Csernobilban egy hónap alatt ;)


A feeling különben megvan így is, hidd el ;) Egy egykoron 50 ezres lakosságú városban az a plusz 5-6 fő abszolút észrevehetetlen ;)

2011. dec. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!