Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Euro...

Zseléstoll kérdése:

Mi a véleményetek az Euro nyelvvizsgáról? Tényleg egyszerű, vagy ez csak legenda?

Figyelt kérdés
A barátaim sokan erre mennek (hiperszuper különtanárral jó pár éve), ez alapján nem hiszem, hogy nagyon gagyi lenne. Ezzel szemben a nővérem baráti körében eléggé ócsárolva van. Nekem nincs nyelvérzékem és nem vagyok a legjobb angolos, melyik nyelvvizsgát ajánljátok, ha nem ezt? (B2 szinten)

2014. jan. 7. 20:51
 1/4 anonim válasza:
100%

Húú ,ez engem is érdekelne!A 17 éves gyerekemből szeretnék nyáron egy angol nyelvvizsgát kipréselni.Szorgalmas gyerek,de elég gyenge nyelvérzékkel áldotta meg a sors.

Hova küldjem??

Szerintetek hol lesz a legkönnyebb dolga?

2014. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én talán a Dexam-et mondanám, ami a legegyszerűbb.
2014. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En a heten csinaltam meg az iskolaban a proba euro nyelvvizsgat, ugyanugy mintha elesbe menne. Nekem a writing nem ment annyira, listening es a reading nem volt tul nehez. Ma volt a szobeli, 3 feladat volt es a 20bol 15pontom lett, amivel mar meglenne a nyelvvizsga. Szerintem az euro nem tul nehez, en majusban megyek elesben. 16\L
2014. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ez, akkor még a Telc sem olyan nehéz
2014. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!