Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lesz zombi apokalipszis?

Lesz zombi apokalipszis?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,és bevallom én félek a zombiktól.Mármint hogy egyszer tényleg lesz egy invázió.Léteznek,lehetnek?Olvastam arróla VUDU v milyen vallásról,ahol szolgaként használják őket...Na mind1, az USA foglalkozik az ilyen vírusokkal,ellenszerével,és nekem ebből annyi jön le akkor léteznek,mert ha nem léteznének nyílván nem kisérleteznének ilyenekkel.Valami értelmes választ szeretnék!

2014. márc. 14. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
A zombi egy elsőfajó perpeetum mobile, vagyis energiát termel energia felhasználása nélkül, így fizikailag lehetetlen a létezésük. A kémiai és biológiai indoklás kicsit bonyolultabb, de a lényeg, hogy zombik nem léteznek és nem is létezhetnek. Az USA nem foglalkozik ilyenekkel, mivel ők is tisztában vannak a dolog abszurditásával.
2014. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Vírusokkal nem azért kísérleteznek, mert vannak zombik.

Egyébként alaptalan a félelmed, nem léteznek zombik.Már csak azért sem, mert kismillió módon cáfolható a létezésük.

2014. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
igen lesz mivel nekem van egy a pincében ha egyszer kiengedem akkor mindenki összefossa magát
2014. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
A zombiapokalipszis elmarad, helyette atomháború lesz pár héten belül.
2014. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. márc. 15. 13:59
 6/17 anonim válasza:
69%
Olyan zombik, mint a legtöbb filmben, hogy meghalnak az emberek aztán felkelnek biztos nem lesz. De én elképzelhetőnek tartok egy olyan virust ami irányitja az embert (mint pl.: 28 nappal később, 28 héttel később).
2014. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Szerintetek bekövetkezhet egy ilyen fajta vírus vagy fertőzés ami előidézné a zombi apokalipszist?
2014. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Egy fajta vírusfertőzés által előfordulhat ilyen. Az emberek úgy gondolták, hogy bizonyos szerekkel és egyéb anyagokkal még a kinézetet se tudnák utánozni. Kiderült, hogy igen, az Europát végig söprő krokodil drog például egészen hiteles zombi kinézetet ad fogyasztóinak.

Bármi elképzelhető ezen a világon. Ha egy kicsit a vallás felé is elhajlunk, akkor a Bibliában is olvashatunk erről. A Bibliai jóslatok közül a legtöbb megtörtént, kivéve kettőt, a föld pusztulása és a holtak feltámadása.

Én nem tartom kizárható oknak. - Elvégre az ember soha életében nem gondolta, hogy valaha repülni fog, vagy hogy sikerül meghódítani az Űrnek legalább egy kis részét, de mégis sikerült. A modern tudománnyal még egy ilyesfajta baki is elképzelhető. Ha már van 3 mellű nő, meg 2 farkú macska az atomsugárzásnak köszönhetően, ez se kizárt téma.

2014. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
olyan zombi ami földbol maszik ki nemhiszem , de lehet olyan vírus ami "átveszi" az irányítást az emberei agy felett és agresszív viselkedésre és harapásra kényszteti az embert de ugyan ugy használná a szerveket amik szükségesek a létfenntartáshoz.
2015. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem ! REPtoid invázió lesz
2015. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!