Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az UFÓK léteznek?

Az UFÓK léteznek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 20:09
 1/9 anonim válasza:
79%

Igen. (UFO = unidentified flying object = azonosítatlan repülő tátgy - Ez lehet akár egy emberalkotta repülő valami is, amiről mi nem tudjuk, hogy micsoda.)


tudom, nem ezt szándékoztad kérdezni, tehát a válasz: nem, nem valószínű.

2014. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Réges régen egy messzi messzi galaxisban..

Sztem valamikor és valahol léteztek vagy fognak majd létezni. De valszeg nagyon messze.

A valószínűsége hogy az ember találkozik egy "UFO" -val elhanyagolhatóan kicsiny.

2014. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te földönkívüliekre gondoltál :) Nos, úgy gondolom, hogy valahol biztosan vannak, kérdés, hogy mennyire fejlettek. Lehet, hogy egysejtűek még. Könnyen elképzelhető, hogy mi leszünk az első Idegenek, akik más bolygókat látogatnak meg, s az ottani élőlények talán minket fognak istenként tisztelni. Ezt azonban már azt hiszem mi nem érjük meg :)
2014. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Madve válasza:
0%
Oroszország, Kanada és még néhány ország már hivatalosan elismerte a létezésüket, Kanada egyúttal felszolította a többi kormányt, hogy ők is tegyék ezt. Több ország meg is nyitotta a nyilvánosságnak az ufó aktáit, köztük amerika, és nagy britannia is, természetesen az elhíresült esetekről hiányosak vagy hiányoznak a dokumentumok. Jelenleg már egyik kormány sem tagadja a létezésüket, nehéz is egy olyan korban, amikor mindenki kamerás telefonnal a zsebében járkál, és perceken belül feltol mindent a netre...
2014. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy volt munkatársam, K. Tóni már látott a folyó fölött egy furcsa lapos dolgot röpülni. Sajnos az észlelés hitelességét rontja, hogy K. Tóni nagy szakértője a pálinkának.
2014. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

5ös

taknyom nyálam összefojt a röhögéstől!

2014. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meglehet hogy akkor nem is ivott Tóni.
2014. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Á, Tóninak már innia sem kell. Van az az állapot.

Azonosítatlan repülő tárgyak léteznek. Mindaddig, míg nem azonosítják őket. Amint ez megtörténik, többé az már nem UFO. Persze akadnak olyan jelenségek, amelyek azonosítására senki nem fordít energiát, ezért azonosítatlanok maradnak. Tóni látomása is ilyen. Lehet, hogy egy földön kívüli értelmes világból (mi az hogy értelmes?) is járt erre valami/valaki. Ha igen, az a baj vele, hogy még nem azonosították, tehát nem tudjuk, hogy tényleg onnan jött-e, vagy Mari néni kertjéből. Viszont amint azonosították, már nem UFO, maximum egy földönkívüli.

Szóval hajrá, azonosítsunk! Én majd figyelem.

2014. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszike .... és szerintem léteznek mert már zuhant le 1947-ben egy csészeaj vagy nem tudom hogy írják .... Tóniról ne itt beszéljetek :D
2014. márc. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!