Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek többször is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többször is lehet szerelmesnek lenni életünk során?

Figyelt kérdés
Voltam már szerelmes, csalódással végződött, majd évekig tartó szenvedéssel. Azóta sok idő telt el, mégsem érzem azt, hogy még egyszer az életben képes leszek olyan szerelmet érezni, mint akkor. Más is van így ezzel?
2012. okt. 25. 21:39
1 2 3
 1/24 ASOT ***** válasza:
Igen.
2012. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 ASOT ***** válasza:
jahát igen amúgy ha csalódás ér azt hiszed sosem lesz többé ilyen meg jó mert a nagy szerelmeddel vége...hidd el elmúlik.
2012. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Szerintem egy nagy szerelem van, a többi csak olyan pótlék.


21/N

2012. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 TOMAtm ***** válasza:
minden alkalommal olyan szerelmes vagyok hogy ihaj....egy darabig :)
2012. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 ASOT ***** válasza:
75%

ez a pótlék ez hülyeség.

Ez úgy hangzik a szádból kedves 3. csigabiga, mintha az első pasit követő többi pasi az nem érne lósz@rt sem.


rosszul gondolkodsz. Ettól h rosszul sültek el a dolgaid a kapcsolatod vagy kapcsolataid, attól még nem tuti.


sőt lehet egyszer te is pofára esel, hogy b@sszki ezt nagyon rosszul gondoltam..


sosem lehet tudni.

(bocs az oktató hangnemért)

2012. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már tinilány, no meg ennek a szerelemnek is már rég vége. Voltak azóta férfiak az életemben, volt, akit nagyon szerettem is, de ez a szeretet a közelébe sem ért annak a mindent elsöprő szerelemnek amit akkor éreztem.


Azt azért én nem mondanám, hogy pótlék, de tény, egy sem volt olyan. Pedig milyen nagyszerű volna újra megélni ezt!

2012. okt. 25. 21:54
 7/24 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Nem hülyeség. Egyedül vele tudtam elképzelni az életem, képtelen vagyok olyat találni akivel újra így érezném...
2012. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 ASOT ***** válasza:

persze az első mindenkinek más.

De te olyan mintha leírnád a többit teljesen...

így nem is jutsz előrébb.

2012. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Hole Hunter ***** válasza:
Bizony lehet. Aztán, ha szerencséd van, megtalálod azt is, akivel igazán boldog lehetsz. Nekem szerencsém volt. 36 évesen megtaláltam.
2012. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 ASOT ***** válasza:
75%

ja persze,,

amúgy meg, ehhez azt is hozzácsatolnám, hogy nem tuti az, hogy az első pasival akivel összejön a nő, és rendes normális h ő lesz az akibe szerelmes lesz.

Van amikor az embernek túl kell esnie 5-6 pasin vagy nőn, vagy 10-20 randin különböző psikkal/nőkkel amíg végre talál egy olyat, csak sokan ezt feladják hamar.


a másik örökös probléma pedig az, hogy túl hamar beengedik az iletőt az életükbe hamar megnyílnak més ha azt gondolják h nem is...ááá őő nem őő isten ment ő nem mnod semmit. Nem a lóf@szt, ha odafigyelne jobban arra az illető h kit enged be az életébe akkor nem érné akkora nagy csalódás állandóan, meg csalódások , Félreismerések sorozata.


Annak akinek megengeded, hogy veled legyen , azt meg kell ismerned, de van aki túl hamar megengedi....

2012. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!