Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol lehet kérvényezni/igényeln...

Hol lehet kérvényezni/igényelni a hangtompítós vécécsészék gyártását?

Figyelt kérdés
..persze, úgy hogy az átlagember is hozzáférhessen, pláne így a gyártó is nagyobb nyereséghez juthatna!! Teljesen megvalósítható lenne, vagy rosszul gondolom?

2009. dec. 20. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hangtompítós WC-csésze? Ez nekem új... Ráadásul már-már a hülyeség határát súrolja, no de attól, hogy nekem új és szokatlan, még lehet, hogy van értelme.

No, szóval: ahhoz, hogy egy terméket a "széles néprétegek" számára is elkezdjenek gyártani, sok egyéb mellett (pl. ne legyen hadititok) szükséges, hogy nagy mennyiségben eladható legyen. Ehhez az kell, hogy a gyártástechnológiája egyszerű, automatizálható és olcsó legyen, illetve legyen rá igény. Nem tudom, milyen a hangtompítós WC-csésze, de a kettő közül valamelyik feltétel nem teljesül rá, ezért nem kezdték még el nagy sorozatban gyártani.

Ha mégis ragaszkodsz hozzá, hogy széles körben elterjeszd, akkor a legtöbb, amit meg tudsz tenni, az az, hogy kidolgozol egy olyan előállítási módot, ami mellett ez a fajta WC-csésze gazdaságosan gyártható nagy sorozatban is. Egyébként nem árt megvizsgálni a jelenlegi megoldásokat, hátha ki tudsz találni egy egyszerűbben gyárthatót. Ezzel kell kilincselned a különböző, fürdőszobafelszereléssel foglalkozó gyártóknál, aztán valamelyik majd csak ráharap a dologra. Kedvezőbb, ha kidolgozol egy konkrét marketingtervet is, hogy miként lehetne a terméket sikeressé tenni. Az, hogy ezt miként valósítod meg, rajtad áll...

2009. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyet senki nem gyárt. meg nem is fog. meg nem is lehet. :)
2009. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te egy fel nem fedezett zseni, feltaláló lennél? Szerintem először járj be rendszeresen valakiknek a nyakára a Szabadalmi Hivatalba , és ha már kifáradtak, lehet, hogy meg is valósul a nagy álmod!

Sok sikert hozzá!:)

2009. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tervezd meg és hátha valaki legyártja neked!

De most komolyan, a "rendes" wc csészében eleve nem hallani, ha leesik a cucc, csak az ilyen pottyantósban... (nem az a fabudi!) Olyant köll venni oszt kész :D

2009. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
..az egésznek az az alapja, hogy egyik nap csúnyán beégtem.. mivel ,,szaladni kezdett a hasam''.. és hát enyhén kihallatszottak a gázok.. én nem akartam.. de hát.. értitek:S:D innen jött az ötlet.. biztos már sok embernek megfordult a fejében:D szóval Szabadalmi Hivatal.. rendben! :D
2009. dec. 21. 21:13
 6/7 anonim válasza:

Jó az ötlet, már más is gondolkodott rajta.

[link]

2014. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A cikk ideje és a kérdésem felmerülése szerint, akkortájt egyre járt az agyam valamelyik japán emberrel. :D

Köszi a linket!

2015. okt. 7. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!