Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi történik ha meghalunk? És...

Mi történik ha meghalunk? És miért pont magyar országra születtem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már olyan régóta kíváncsi vagyok ilyenekre másodpercenként születnek az emberek!Minden másodpercben sex-elnek hogy lehetséges hogy az ember pont mo-ra született? jó tudom hogy ha nem mo-ra születtem volna akkor azon gondolkoznám hogy mért nem magyar országra születtem volna... De nem érte tulajdonképpen a spermából lesz a gyerek de abba bele száll egy lélek vagy mi? egyszerűen nem értem mert ennyi erővel amerikába is születhettem volna vagy akár hol!

És a halál az milyen? Mi történik? Ugye az ember alszik nem érez csak álmodik akkor a halál is olyan lehet? másrész ha az ember alszik akkor neki 10 mp és reggel van aki meg ébren van annak meg nagyon lassan telik az idő tehát ha meghalunk egyből 50000. évet írjuk mert mi nem létezünk de az élőknek alig telik az idő!

És 10000-ben milyen technológia lesz? olyan kíváncsi vagyok de ezt már sajnos mi nem éljük meg! Mind az a 7 milliárd ember nem lesz 100 év múlva csak egy páran lesznek belőle...



2014. ápr. 28. 15:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg újraszületünk és nem emlékszünk az előző életünkre? lehet hogy sokan már 7-8x vannak a földön?
2014. ápr. 28. 15:40
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy talán nem történik semmi és mi éljük tovább az életünket min aki még élne tehát itt lennének a szeretteink barátaink csak egy másik világban? de az ő számikra már mi nem vagyunk?
2014. ápr. 28. 15:44
 3/6 Banc ***** válasza:

Na ez alapvetően nem így működik.

Nem tehetsz fel egyszerre több kérdést, mert akkor ha én az egyiket válaszolnám meg, valaki meg a másikat, akkor gyakorlatilag elbeszélünk egymás feje fölött, és még a kérdésed se lesz megvitatva.

Tedd fel szépen a kérdéseket külön külön, mert amúgy ront a rólad alkotott képen is, hogy ennyi elég agyatlan kérdést felteszel, és így az első válasz az lesz: "Hány éves vagy?".

2014. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Nyugodj meg! Értelmes ember előbb tanul, aztán gondolkodik. Fordítva azért nem jó, mert az ember eszébe bármi juthat, aztán semmire se tudja a választ. Vagy bődületes hülyeségre gondol.

Nyugodj bele, ha errefelé élnek emberek, akkor valakinek ide is születni kell, hiszen disznóság lenne, ha errefelé megtiltanák a nemzést. Tudod a halál és az alvás között az az apró különbség, hogy az előbbiből nem ébredsz fel, hogy megállapítsd, jé eltelt pár millió év. Ha pedig a jövő technológiái érdekelnek, tanulj annyit, mint Jókai, Verne, Aldriss, vagy Asimow. Látod, nekik sikerült kitalálni. Ők például más jóslatokat adnak az emberiség létszámáról is.

Ez neked is könnyen megy, mihelyt leszoksz az ezotériáról és hasonló magas tudománytalanságokról, helyettük amolyan közönséges tankönyveket veszel kézbe.

2014. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés értem csak olyan kíváncsi vagyok és jönnek sorban a kérdések... :) Akkor valaki linkelne oldalakat magyart! ahol vannak ilyennel kapcsolatos dolgok ahogy a 4. írta pld technológia emberi létszám :)
2014. ápr. 28. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
A sok sületlen kérdésed közül én egynek a megválaszolására vállalkozom. A mi lesz a halálod után címűre. Ugyanolyan lesz, mint a születésed előtt. Értelmes ember ezt gondolja, mert nincs oka mást gondolni.
2014. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!