Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Normális ez hogy 14évesen az...

Normális ez hogy 14évesen az az álmom hogy egy nagyszerű régésszel dolgozhassak?

Figyelt kérdés
Imádom a történelmet, főleg Egyiptomot, egyiptológus is szeretnék lenni!És senkit nem tudok aki 14éves és híres egyiptológus szeretne lenni...
2009. dec. 29. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nem,aberrált dolog részemről...


miért ne lehetne normális? :)

sok mindenkinek ez a vágya,de lehet hogy majd úgyis kinövöd

2009. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne nem normális dolog?

ez egy elég egyedi,érdekes,különleges álom.legalább nem celeb akarsz lenni,mint a mai tizenévesek többsége:8


tanulj sokat,lelkesedj továbbra is!!

hajrá!

2009. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Legalább van valamilyen jövőképed, nem úgy mint a fiatalok nagyrészének!

2009. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Igen persze, hogy normális. 16 éves koromig én is az akartam lenni, hála a sok fantazy filmeknek. Aztán az iskolában felvilágosítottak erről a témáról és rájöttem, hogy mekkora aberált emberke voltam és milyen álomvilágban éltem./Nem tanulmányi szempontból./De mire te is eljutsz idáig, idősebb leszel rájössz te is.

De most nem akartam elvenni a kedvem. Ha ez szeretnél lenni akkor csináld!:)

2009. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én se akarom elvenni a kedved,de amikor láttam a jurassic parkot akkor én is az akartam lenni,de utána láttam egy dokumentumfilmet és láttam hogy 50-60 évesek dolgoznak egy ügyön akkor elmentem a kedvem egy kicsit :S
2009. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifejezetten jó, hogy már most tudod mi szeretnél lenni.

Jobb, mintha érettségi előtt agyalnál azon, hogy mégis ez után mi legyen.

2009. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Miért? És az normális, hogy egy 14 éves lány mérnöki, konkrétan villamosmérnöki pályára szeretne menni? És 3 év elteltével is ez az álma?


Szerintem ez egy nagyon szép álom. Kevesen álmodoznak ilyenekről(inkább ilyeneket hallani: focista, énekes, jól menő ügyvéd, stb.), mindenesetre sok szerencsét hozzá. Remélem teljesülni fog.

2009. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös. A barátnőm is gyerekkora óta egyiptológus akart lenni, és tessék, az is lett. Manapság ásatásokon dolgozik Egyiptomban, illetve főleg itt Magyarországon különböző szakkönyvtárakban kutat.
2009. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó neki :) Köszi most már nyugodt vagyok :D
2009. dec. 29. 17:15
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 14 éves vagyok és pontosan ilyesmit szeretnék én is :D
2009. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!