Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a szövegről?

Mit gondoltok erről a szövegről?

Figyelt kérdés
Már nem hallok semmit. Nem látok, és nem érzek egyebet, csak magányt. A furcsa zörejek csak képzelődések, a néha felbukkanó fény is csak látomás. Gondolkodni nem tudok, mintha mindent kitöröltek volna belőlem. Nem érzem a szívdobogásomat, kihűlt a karom, és zsibbad az egész testem. Csak fekszek a földön, olyan, mintha évek óta itt lennék.. Itt, ahol nincs élet.Itt, ahol nincsenek hangok, ahol mindent felemésztett már a néma, hangtalan sötétség. Ki akarok jutni innen, de erőm sincs megmozdulni, gyenge vagyok. Nincs egy ajtó, egy ablak, egy kis rés sem, amin ki tudnék törni..Ahol ki tudnék szabadulni.. Körbevesznek a hideg falak és egyre magányosabbnak érzem magamat. Sírni tudnék és ordítani, világot rombolni, annyira eluralkodik rajtam minden, de nincs hangom és nincsenek könnyeim. Nincs olyan erőm, amely mindenre képes lenne. Semmim sincs.. És tudom, hogy bele fogok halni ebbe a magányba, de mégis meddig akarnak kínozni? És ekkor megnyílik alattam a föld, elkezdek zuhanni, esni a mélységbe. Eddig sem láttam semmit, de most mégis olyan, mintha egyre sötétebb lenne, mintha egyre hidegebb lenne, és szinte már borzong az egész testem. Csak zuhanok, zuhanok, mikor érek végre le? Végtelen útnak tűnik ez is, mint a többi. Egy ideje ezt élem, egy ideje ez vagyok Én. És most úgy érzem, hogy belehalok a keserves magányba. Már nem érzem a dermesztő, fagyos hideget, nem tudok a végtelen zuhanásról, minden eltűnik..
2010. jan. 3. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
tudományos fantasztikus??? :D
2010. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tetszik? :O
2010. jan. 3. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Művészi szempontból, határozottan igen! :DDD
2010. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, de ez olyan tizenkettő egy tucat szöveg, minden második tizenéves ilyeneket ír. De neked legalább jó a helyesírásod, és le tudsz írni egy tisztességes mondatot alannyal és állítmánnyal, nem úgy, mint sok fiatal manapság ;)
2010. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mintha kicsit egyhelyben topogna. Haladhatnának valamerre a benyomások, mint egy gondolatmenet.
2010. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kábítószeres vagy halálközeli/utáni élmény (rossz oldalon ébredve).
2010. jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez elég depressziv, szerintem szedjél b vitamint, és keress barátokat.
2010. jan. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!