Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Voltatok már médiumnál?...

Voltatok már médiumnál? Milyen tapasztalataitok vannak? Mi történt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi voltunk már, nem is egynél, de csak a pénzt vitte. Én azt mondom ne dőlj be ilyeneknek, ha igazi "médium" kell nézz TV-t. :)
2010. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, akkor mindegy, nem, ez is, az is hülyít..

De én is szívesen kipróbálnám, biztos nem mindenki csaló.

Legalábbis én hiszek benne, illetve hallottam megdöbbentő történeteket.

2010. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is hiszek benne és biztosan vannak olyanok ,akik nem csalók.ezért kérdeztem.
2010. jan. 4. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Én boszorkánynál voltam, de a boszorkánysága nem jött be (csak a tea, amit adott, igaz, az is teljesen másra volt jó, mint amire akartuk, de legalább jó volt :-)
2010. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne szennyezd be ilyen baromsággal a tudomány kategóriát!
2010. jan. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó kommentesnek üzenem,hogy nekem is van jogom kérdezni,akármit!hova kellett volna írnom a kérdésem?
2010. jan. 5. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:

most elmesélek valamit..nagyanyámnak meghalt az anyukája,és volt a városban egy léleklátó asszony,aki a lánya halála óta látja a halottakat.Nagyanyám elment.olyanokat mondott neki a nő,hogy azt mondja anyukája : tegnap,mikor a gulyást főzted,ott áltam a konyhaajtóban!nagyanyám tényleg azt főzött,és eszébe is jutott anyukája,hogy ez volt a kedvence..de nem merte elhinni,hogy nem is mondta,és tudta,és azt is elmondta,hogy amikor (pontosan a napot mondta,és azt,hogy kihez mentek)Ott ült velük a trabant hátsóülésén,és elmesélte mit beszéltek!!!!!!!

aztán mondta,hogy kisjányom,itt nagyon jó,meg hogy még egy darabig ottlesz,és aztán mennie kell tovább..

én még kicsi voltam,de nagyon szerettem volna a dédimmel beszélni,de sajnos addigra nem volt sehol ez titokzatos léleklátó..de nagyanyám azóta is fél kimenni a kertbe ha már sötét van,viszont megnyúgodott,hogy anyukája jól van!Ez akkor jó,amikor valaki gyorsan hal meg,és nem bírják a hozzátartozók kiheverni a halálát!Legalább mégegyszer hallanak róla..szerintem ez a nő nem volt kamus,és még csak pénzt sem fogadott el,többen is jártak hozzá..

2010. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
durva....
2010. jan. 6. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!