Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call centeres, telemarketinges...

Call centeres, telemarketinges állással kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Sok ilyen hirdetést látok, jelentkeztem is, be is hívtak.

Mire számítsak? Kiket vesznek fel inkább? Van valami hátulütője? Ezek bejelentett munkák szoktak lenni? (ugyanis vidéki vagyok, állás ink Pesten lenne).

Illetve mennyire számít ilyen állás betöltésénél a külső?

Úgy értem, hogy kissé extrém a kinézetem. Fültágítóm van, stb. Bár nyilván állásinterjúra szolídabb cuccban, sminkkel megyek.

23/L


2011. okt. 31. 02:02
 1/4 anonim válasza:
25%
hm
2011. okt. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Többféle ilyen hely is van (sőt, elég sok), s mindenhol más a szokás, az elvárás. De még maga a munkakör is. Tehát az, amit konkrétan a telefon mellett csinálsz.


A külső általában nem a legfontosabb, de van ahol elvárják az inget, hosszú nadrágot. Ez nyilván férfiakra vonatkozik:), de ebből már leszűrheted a magadnak valót.


A hangi adottságok azok, amik számítanak. De ne aggódj, azok is csak alap szinten. Nem kell úgy artikulálnod, mint egy színésznek:) S igen, bejelentik. Legalábbis amikről nekem volt tudomásom.

Sok sikert hozzá!

2011. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
soha többet.... előbb mennék el a mekibe mint vissza oda...
2012. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Fölötted író vagyok...


Kifejtenéd bővebben, mit tapasztaltál? Mert érdekel... S hátha okulunk belőle.

(Nem kell persze cégnév, ilyesmi, ha nem akarod, csak mi volt a teendő, s miért nem kedvelted.)

2012. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!