Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi-update termékekkel...

A Norbi-update termékekkel folytatott fogyókúra hasznos? Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm szeretne olyan módon lefogyni, hogy nem a hagyományos bolti, hane az update termékeket fogyasztja, illetve fehér liszt helyett például barna vagy rozslisztet. Szerintetek lehetséges ez?
2011. okt. 29. 18:34
 1/4 anonim válasza:
Barátnőm is épp így fogyózik, neki bevált. Lassan fogy ugyan,de nem kell lemondania semmiről és tartós is a fogyás. Annyi hogy sokkal drágábban jön ki így a kaja, de bevallom finomabb is sok minden!
2011. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lassan egy éve élek update szerint, most tartok -32kg-nál és tényleg nem kell semmiről lemondani és nagyon finomak a kaják is. Viszont sem a barna sem a rozsliszt nem jobb a sima fehér lisztnél. De ha mértékkel fogyasztja és főleg délelőtt tuti fogyni fog.
2011. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 kilót fogytam úgy, hogy semmi update termékre nem kölöttem, csak a kódok alapján, hagyományos és egészséges (adalékmentes) dolgokat vettem, így nem került többe, mint egyébként.

(Amúgy az első könyvében Norbi is leírja, hogy minden alapanyag megfelelő (olvastam!), csak közben rájött, mekkora biznisz, és most már csak az udate light norbiposzteres cuccokat engedi.)


Hozzátenném, hogy kipróbáltam az ebédrendelést, és attól én pl. híztam 1 hónap alatt 2 kilót, mert nem volt ráírva, hogy ne egyem meg az egész adagot. Persze én vagyok a hülye, hogy nem gondoltam rá korábban, hogy egy 150 kilós férfinek is ezt viszik ki, tehát egy 70 kilós nőnek sok lesz, de tanulság az, hogy még az update 1-gyel is vigyázni kell.

2011. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én is ebben a módszerben hiszek. Tavaly( nem mondom,de a tipikus jan. 1-i fogadalmak óta) fogytam 4 hónap alatt csaknem 8 kilót. Meg is ijedtem, a 167 cm-es magasságomhoz megfelelő lehetett a 62 kiló,persze elégedtlenkedtem, így lettem májusra kb 54, aminek nagyon örültem. Nem fogyasztottam a norbis termékeket, ( túl drága:( ), csak a kódok szerint ettem. Nagyon bevált, csak ajánlani tudom!!! Ja,és heti 4szer Rékáztam 40 percet, de kevesebbel is hatásos lenne.
2012. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!