Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Rájöttem az emberiség problémá...

Rájöttem az emberiség problémájára?

Figyelt kérdés

Ha belegondolunk a munkanélküliségtől kezdve, a felszínes kapcsolatokig, és a sok válások is gyökeresen vissza vezethető egy összesített problémara, és ez a következő: túl sokan vagyunk a földön. Erre elvileg Hitler is rájött, csak én kevésbé radikálisabb megoldással állnék elő, nézzük meg az alábbi videót robotokról: https://www.youtube.com/watch?v=tGaBQZ195tA


mint láthatjuk még kezdetleges fázisban van, de pár év múlva csak egy olyan gép kellene ami kielégít minden szexuális vágyat a férfiaknál. Csak gondoljuk el, ki lehet kapcsolni amikor akarjuk, azokról a témákról lehet velük beszélni ami minket érdekel, akkor van szex és úgy ahogy mi akarjuk. Nagyobb lecsökkenne ilyen gépek gyártása miatt a kora szülött gyerekek születési aránya.


Mit gondoltak? :D



2014. jún. 25. 08:40
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
gondoltok*
2014. jún. 25. 08:41
 2/24 anonim válasza:
91%
Azt hogy hülye vagy.
2014. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság!
2014. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 savanyújóska ***** válasza:
100%
Azt meséld el papa, hogy ennek mi köze van a koraszülöttek ARÁNYÁHOZ?:)
2014. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdekel, hogy lepontoznak, de el kell mondjam, hogy te egy beteg ember vagy.
2014. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Az emberiség legnagyobb problémája valóban a túlnépesedés. Odáig jó. A megoldás nem. Az. hogy a vágyak okozzák a szenvedést - erre Buddha is ráébredt, 2500 évvel ezelőtt. Adott is a megvilágosodáshoz utat. Kevesen járják, mert "olyan jó" loholni örök kielégületlenül, hogy vágyainkat betöltsük. És most itt tartunk, kapzsi, mohó, önző emberek milliói loholnak tülekedve, hogy vágyaikat betöltsék. Akik megértik, hogy nem ez az élet értelme, azok szellemi utat járnak. Kevesen vannak. Nincs megoldás, és a gépek nem jelenthetnek megoldást az emberiség problémájára, mert az emberi lényeg nem gép, hanem világosság. A világ világossága.
2014. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Az emberi konfliktusok három fő motivációja (pénz, hatalom, szex) közül ez még csak egyet old meg (már amennyire). Mi lesz a másik kettővel?
2014. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan a szuletesi rata csokkenne le, nem a koraszulottseg. Nyilvan csak akkor varhatunk ilyen csokkenest, ha minden ferfi kapna egy ilyen gepet, az tobbmilliard gep legyartasat feltetelezi.


Indiaban meg Afrikaban (ezeken a helyeken a legnagyobb problema a tulnepesedes) ahol meg kotonra sincs penz es hajlandosag nyilvan nem lesznek ilyen gepek. Ha lennenek se hasznalna senki.


Nyugaton meg amugy se azert szexelunk, hogy legyen gyerek. Illetve csak elvetve. Ezert is fogyunk. Ha egy nyugati no teherbe akar esni, akkor teherbe is esik igy vagy ugy, inkabb az a gond, hogy nem akarnak.


Szoval ocsem kicsit felrement a vilagkeped, ahogy szexualis fantaziadat kivetitetted az emberisegre.

2014. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is rájöttem valamire (valójában régóta tudom). Minél kevesebb valakinek a tudása, annál nagyobb sorskérdéseket képes megoldani. Ennek egyébként az az oka, hogy a tudás még véletlenül se akadályozza (vagy szabályozza) a szabad fantáziálást. És így bármiről nyugodtan hihetjük, hogy igaz. Kár, hogy a természettörvények ennek fittyet hánynak.
2014. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

mhh... úgy látszik ez egy jó kérdés lett, mert tényleg sok jót olvastam :) Persze tudom hogy ez egy hülyeség, csak a véleményekre voltam kíváncsi :)



Valóban több vágy is közrejátszik, pénz kapzsiság, irigység, ítélkezés,szexuális vágy stb. Én jómagam is megtapasztaltam már h ezeket kergetve eddig csak baj ért az életben :) és természetesen nem ez az élet értelme, hanem a ráébredés, tanulás(szerintem). Valaki azt mondja h a keresés, valaki azt h nem ez mert ha ezzel foglalkozunk nem éljük meg a jelent annyira, mert csak a cél lebeg a szemünk előtt, holott a keresés lényege pont maga az út lenne, de cél nélkül élni se kedvező dolog. Hosszasan lehetne vitatkozni erről, de ennek is mi értelme lenne? :)

"tudás még véletlenül se akadályozza (vagy szabályozza) a szabad fantáziálást. " Érdekes gondolat, ezen még eltűnődök, de nem teljesen értek ezzel egyet, fantáziát és a kreativitást nem kéne keverni a tudással, nem hiába van jobb és bal agy féltek. A kreativitás tulajdonképpen az, h több féle szempontból vizsgálsz meg egy dolgot, amit a jobb agy féltek kezel, ezért is kreatívabbak a bal kezes emberek, mivel nekik jobb agy féltek fejlettebb. A bal agy féltek pedig a logikus következtetésekre alkalmas. Egy érdekes gondolatatot had fűzzek még ide, egy híres filozófus szerint képzeljünk el egy lapon egy pöttyöt, ami a tudásunk. Ennek a pöttynek a kerülete pedig azt jelzi, h mennyire látjuk h mit tudunk. Ahogy nő a tudásunk, úgy a pötty kerülete is nő, tehát egyre jobban azt látjuk h milyen sok dolgot nem tudunk. Okoskodó embereknek elnézést ezért a gondolatért. Hopp most én is okoskodtam? :)



"Azt meséld el papa, hogy ennek mi köze van a koraszülöttek ARÁNYÁHOZ?:)"

- Az h mindenki robotokkal kúr, a hús vér kielégületlen (ellenkező esetben lesbi lányok) nők helyett, azt hittem egyértelmű :D

2014. jún. 25. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!