Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Rájöttem az emberiség problémá...

Rájöttem az emberiség problémájára?

Figyelt kérdés

Ha belegondolunk a munkanélküliségtől kezdve, a felszínes kapcsolatokig, és a sok válások is gyökeresen vissza vezethető egy összesített problémara, és ez a következő: túl sokan vagyunk a földön. Erre elvileg Hitler is rájött, csak én kevésbé radikálisabb megoldással állnék elő, nézzük meg az alábbi videót robotokról: https://www.youtube.com/watch?v=tGaBQZ195tA


mint láthatjuk még kezdetleges fázisban van, de pár év múlva csak egy olyan gép kellene ami kielégít minden szexuális vágyat a férfiaknál. Csak gondoljuk el, ki lehet kapcsolni amikor akarjuk, azokról a témákról lehet velük beszélni ami minket érdekel, akkor van szex és úgy ahogy mi akarjuk. Nagyobb lecsökkenne ilyen gépek gyártása miatt a kora szülött gyerekek születési aránya.


Mit gondoltak? :D



2014. jún. 25. 08:40
1 2 3
 11/24 Wadmalac ***** válasza:

Szerinted, ha sikerülne létrehozni ilyen high-tech "szeretőt", azt felírná a TB ingyen receptre?

Mert ha nem, akkor csupán a gazdagok játékszere lesz, a túlnépesedés fő forrása meg éppen a szegényebb réteg.

A "civilizált nyugaton" éppenhogy nincsen baba-cunami, csak azért nem csökken jelentősen a lélekszám, mert nagy a bevándorlás és növekszik a várható élettartam.

Olyat találj ki, ami "a harmadik világban" segít és nem ütközik etikai akadályokba.

2014. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
2014. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Jah, etikai akadályok ...
2014. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Wadmalac ***** válasza:

Sceptic@#12:

Wáhhááá! :D

Bár a kémiai kasztrálás finomabb megoldás. :)

2014. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Most aztán feltaláltad a langyosvizet :D

Hidd el, erre nem te gondoltál először, de sebaj.


Ez a problémáknak az elfogadhatatlan egyszerűsítése. Igen, sokan vagyunk, de ez csak egy baj, és csak a jelenlegi helyzet vonatkozásában. A Föld képes eltartani ennyi embert, sőt, sokkal többet is, ha azok a megfelelő módon élnek. Önmagában a népesség nem gond, viszont egy rakás problémánál tényező lehet, az igaz.

2014. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

6-miért lett lepontyozva?

Ja, a disznók mérgesek, ha elrántják a moslékos vályút.

Hírnév, vagyon, rang.

2014. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
úgy látszik itt nem sokan mentek zarándok útra :)
2014. jún. 26. 03:41
 18/24 anonim ***** válasza:

... (17) vagy sokaknak nem tetszik, hogy az ember nem gép. De belátom, itt a gyakorin sokkal értékesebb, 100%-os egy olyan válasz, hogy "marhaság" "hülye vagy" stb.

Hány éves kb kérdező? A "koraszülött" helyett valószínű "újszülöttet" akartál írni. A koraszülöttnek azt nevezik, aki valami oknál fogva nem időre születik, hanem előbb véget ér a magzati lét (sérülékeny és sok problémát vet fel).

* * * * * * *

De nem vagyunk gépek, ezért nem jó az ötleted. Ha majd egyszer szerelmes leszel, megérted. Nem a gépekhez (vagy állatokhoz) kellene idomulnunk, hanem a Kezdet Emberéhez kellene "felnőnünk" (Adam Quadmon)


The Primeval State of Man was Wisdom, Art and Science.

- mondja William Blake

- Az ember eredeti állapota Bölcsesség, Művészet és Tudás volt. (Weöres ford.)

2014. jún. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Wadmalac ***** válasza:
Az úgynevezett kevésbé civilizált (?) kultúrákban a gyerekek száma presztízsértékű. Ezen semmilyen önkéntes fogamzásgátlás nem segít.
2014. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
siettem a kérdés írásánál, azért is írtam el pár helyen, és igen újszülöttet akartam írni :D 22 éves vagyok amúgy, és voltam már szerelmes, ráadásul nekem titokban kellet tartani a kapcsolatunkat a szülők miatt (szerintem így még erősebb volt ez az érzés) de, csak saját agyunk csap be minket ilyenkor szerintem, erre későn jön rá az ember amikor már a rózsaszín felhő eltűnik.
2014. jún. 26. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!