Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? Be kell...

J.a kérdése:

Valaki tud segíteni? Be kell szereznem Kertész Judittól a Spanyol nyelkönyv kezdőknek Munkafüzetét és tankönyvét, de sehol sem találom! Valaki segítsen légyszi!

Figyelt kérdés
Gimnáziumban 0. spanyol előkészítőre megyek és ezt kérte a tanár, ha bár ő is kijelentette, fogalma sincs honnan kéne beszerezni!
2014. júl. 3. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A google sok találatot adott. Pl: [link]
2014. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudod, én is rengeteget kerestem és a google összes találatát végig nézetem, ahogy többek közt azt is. A gond még csak azzal van, hogy nincs raktáron, vagy az áruházban, csak előjegyeztetni tudom, ami egyet jelent azzal, hogy hát ha véletlenül találnak egy darabot akkor talán küldhetnek egy levelet, hogy esetleg odatudnák adni. És ez még csak a jobbik eset. Félre ne érts, nagyon köszönöm, hogy segíteni próbálsz!!!!!!!!!!!!

KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

J.A

2014. júl. 5. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez eszembe sem jutott. Nagyon sajnálom! Remélem, hogy sikerrel jársz.
2014. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És köszönöm még egyszer a segítségedet. Amúgy engem is csak ráébresztettek, úgy hogy majd, valami csak lesz!
2014. júl. 7. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!