Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért csak bal kézzel tudom...

Miért csak bal kézzel tudom kinyitni a kupakot az üvegen?

Figyelt kérdés
Pedig jobb kezes vagyok. Akkor wtf?

2014. júl. 4. 14:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
berta ha látnád miket írt nekem a kérdező privátban :D
2014. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

Ha a k.csög válaszod után írta a privátot, akkor bizonyára meg is érdemelted ("amilyen a mosdó, olyan a törülköző" alapon).

Előtte pedig nem írhatta, ugyebár... :P


Talán nem kellene ismeretlen embereket indokolatlanul leszólnod, ilyen egyszerű a történet.

2014. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem indokolatlanul szóltam le. nem olvastad? nem tudja kinyitni a kupakot az üvegen jobb kézzel! :D
2014. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

És akkor mi van, ha nem tudja? Semmi. Ez még nem indok a leszólásra.

Szerintem te csak a saját kisebbrendűségi komplexusodat próbálod ilyen módon "kezelni", ami egyáltalán nem hatékony megoldás.

Nem mellesleg pocsék a helyesírásod, ami sokkal súlyosabb negatívum, mint a kérdezőé (sőt, az övé egyáltalán nem az); úgyhogy a saját gondolkodásmódod szerint te is megérdemelnéd, hogy xarrá oltsanak miatta...

2014. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Én csak megválaszoltam a kérdését, nem leoltottam. Azért nem tudja kinyitni, mert gyenge. Kis gyakorlással egyébként hamar megerősödne, meg a technikája is jobb lenne persze, de sztem nem kell ezt túlmisztifikálni.


A hejesírás meg nem érdekel #yolo (pont hogy a helyesírás erőltetése utalhatna egyébként kisebbségi komplexusra - ha mással nem tudsz kitűnni, megtanulsz pár általános iskolás szabályt, és teleokádod vele a zinternetet BURRRRRNN)

2014. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Ecsém, ha az anyanyelvedhez is tök vagy, akkor mihez értesz?
2014. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
programozás. és nem vagyok hülye az anyanyelvemhez, sztem nem esik nehezetekre elolvasni amit írok.
2014. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, akkor pont rigolyád kéne legyen a szintaxis!
2014. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát ebben van valami, a clean code fontos. de az írás és a programozás azért mégis más. Én nem is ismerek nyelvtan náci programozót (cseten/fórumon), simán kezdenek ők is kis betűvel mondatot. Be is szarnék ha stackoverflown valaki leállna náciskodni :D
2014. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jó, ez is igaz, de próbáld elfogadni: akik nem csak kódban érzik kötelezőnek a shift csapkodását (meg akik nagybetűznek, de azt se tudják, hogy a legtöbb nyelvben annyira kell, vagy hogy miféle kódról van itt szó), azok nehezen érzik át, hogy te miért spórolsz ezen. Meg a pici hibák, amik egy jobb helyesírásúnak (=olvasott emberek közül a jobb eszű) megengedhetetlenek, kb. mint a biciklivel záróvonalazás, csöppet sokakok egy olyannak, akinek default, hogy megtisztel azzal, hogy közös anyanyelveteken igényesen ír.
2014. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!