Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért csak bal kézzel tudom...

Miért csak bal kézzel tudom kinyitni a kupakot az üvegen?

Figyelt kérdés
Pedig jobb kezes vagyok. Akkor wtf?

2014. júl. 4. 14:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én meg tudom érteni ha valaki helyesen ír fórumokon, azt nem tudom megérteni, hogy miért kell beszólni valakinek ha teljesen jól olvasható amit ír. Jamer tisztelni kell az anyanyelvet (btw mi az hogy tiszteljek egy nyelvet?, itt gondolom az őseinkre gondolnak? - Olyan módon tisztelem az őseimet ahogy akarom. Gondolom bertának se tetszene ha valaki beszólna neki hogy mérnincs nagymagyarország matrica az autóján)


az a "sokakok" egyébként hogy jött? :D

2014. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az egy parádés stílusbravúr, jelentése: qrvasok. Puffogni meg azért szoktunk a helyesírás miatt, mert még az esetlegesen komoly mondandó mellé is komolytalankodás érzetét keltheti jó esetben, rossz esetben pedig a "hülye okoskodik" ismerős érzése tud ilyen kis figyelemfelhívó mondatokat triggerelni, mert tényleg, hátha nem tudja a nem helyesen író, hogy nem ír helyesen. Igen gyakori az utóbbi, emiatt is para, ha valakiről kiderül, hogy csak siet, vagy küzd a telefonnal és akaratlanul is félrevezeti azokat, akik egyébként teljesen normál (írástudó) szemmel nézik a mondatait.
2014. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
54%

"Én csak megválaszoltam a kérdését, nem leoltottam."


Sem Geniuseus kommentjéből, sem a te következő válaszodból nem úgy tűnik.


"A hejesírás meg nem érdekel"


Akkor igénytelen vagy. Pont.


"sztem nem esik nehezetekre elolvasni amit írok"


De. Ugyanis a hibáktól hemzsegő írást sokkal nehezebb olvasni és értelmezni.


"azt nem tudom megérteni, hogy miért kell beszólni valakinek ha teljesen jól olvasható amit ír"


1. Mert mégsem olvasható jól, amit ír...

és/vagy

2. Mert bunkó.

2014. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!