Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik ilyen?

Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Átokra gondolok. Vagy valami olyan dologra,hogy rontást küld egy ember a másikra. Ezen a héten több eszköz is elromlott.Vagy én voltam túl béna...

Pl. a mikrohullámos sütőnek letört a csavarója, a harmónika ajtónál egy csavar kiesett, a sz.gépembe új vinyót kellett vennem, a modem,ami össze van kapcsolva a vezetékessel, széttört az a kábelzsinór,ami hozzá van kötve és a hajszárítómon a fokozatot annyira feltekertem,hogy nem bírom visszanyomni,így mikor konnektorba dugom egyből elindul. És mindez egy hét leforgása alatt.



2014. júl. 26. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

De olyan létezik, hogy ha ezt hiszed, akkor többet tévesztesz mindenhol.

2014. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A berendezések tönkre menetele, nem jelent átkot/rontást. Viszont ha ezt hiszed, az babonás viselkedés. Ja és nem függ össze, mármint miért pont 1 héten belül nézed? Nézhetnéd napon vagy órán belül is.
2014. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok különösebben babonás, nem tudom miért jutott eszembe. Azért írtam így,hogy egy hét leforgása alatt,mert nem egy nap alatt történt ez mind meg. Hanem így egymás után.Egy nap eltérésekkel kb.Vagy fél nap, de több idő telt el köztük.
2014. júl. 26. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van mikor összejönnek a dolgok, van mikor nem. Ez a negatívként értékelt dolgokra is igaz, nem csak a kellemesekre. Most egy ilyen hullámvölgybe kerültél, de ennek van jó oldala is: ha már minden elromlott körülötted, akkor jön a felüdülés, a hullámhegy, hiszen már semmi sincs ami elromolhatna :D


Valamikor régen olvastam egy elmés dolgot: Ha a feleséged elhagyott, az autódat összetörted, kutyád megdöglött, a házad leégett, és téged meg részegen az árokban feküdve éppen kirabolnak, akkor végeredményben te vagy a világon a legboldogabb embere. Hiszen innen már csak felfelé vezethet az utad ;)

2014. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:DDD

Ebben igencsak van valami...

2014. júl. 26. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt Murphy törvénye, csak halmozottan: "Ami elromolhat, el is romlik!", illetve: "Egyszerre romlik el minden!" :D
2014. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!