Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Csak azok válaszóljanak akik hisznek benne. Arra lennék kiváncsi ha valaki terhes olyankor valóban jobban lehet érzékelni a köztünk,illetve a közelünkbe lévő lelket.Én mindig is hittem ezekbe,sokmindent megálmodtam már,na meg történtek is fura dolgok. Nagymamám 2000-ben halt meg,abba a lakásba éltem de soha nem féltem,mintha tudtam volna,hogy vigyáz rám.Anyukám sajnos 3 éve,de sokat álmodok vele,még éltébe mondta,hogy ha van élet a halál után tudatni fogja.Ezt megtette álmomba majdnem a halála után közvetlen. 2 gyermekem van,2 éve voltam a jósnőmnél,hozzáteszem nem humbuk,amit mondott,mind igaz lett. Azt mondta,hogy lesz még egy kislányunk,és a nagymamám fog újra születni benne. Elég fura volt hallani,mert akkor ment tönkre a házasságom,abba meg bele se mertem gondolni,hogy mégegy baba legyen,de valóba pár honap mulva megtaláltam az igazit és most 7 honapos terhes vagyok,kislány lesz.Mostanába ujra előjöttek ezek a fura érzések,amiket a párom is érzékel,nem látjuk inkább nyugtalan alvás,valamelyik éjjel hangos puffanásra ébredtem.Elment egy ismerősünkhöz aki közölte 6 szellem van velünk. Kicsit megijedtem,de eszembe jutott,hogy lehet azért vannak ennyien mert a születendő testre pályáznak,vagy egyszerüen csak ovják és az elhunyt hozzátartozóim vannak most körülöttünk. Nem félek,csak olyan ijesztő kicsit. Arra lennék kiváncsi,hogy mit gondoltok erről.
2010. jan. 10. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Privit szeretnék írni neked, légy szíves kapcsold be ezt a funkciót az adatlapodon, hogy küldhessek egy levelet.


Ide nyíltan nem írnám le, mert úgyis le fogják pontozni, meg nem is tartozik ez akárkire.


Köszi!

2010. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Beálitottam,kiváncsian várom leveled.
2010. jan. 10. 19:08
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem nagyon szoktam hinni ezekben a dolgokban, de mégis ott motoszkál a fejemben a gondolat néha, hogy mi van ha mégis igaz.
2010. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

üdvözöllek felvilágosult, modern harmadik évezred :(

(esetleg vudu babákat nem szoktál csinálni?)

2010. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Az első mondat neked szólt. Ha nem érdekel,miért irsz marhasádokat,én nem mágiáról irtam. Már értem az első válaszolót,miért nem akarja nyiltan leirni a véleményét.
2010. jan. 10. 19:17
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Én csak ennyit gondolok:

A lélek nem a születéskor, hanem már a fogantatáskor költözik a testbe, így nem pályázhatnak a kislányodra! Az ő lelke már megvan 7 hónapja!

2010. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én ugy tudom,hogy addig csak körülötte van,legalábbis ugy olvastam,persze ezt nem tudom alátámasztani és születése pillanatába költözik bele.Sőt arról is hallottam,hogy azért nem tanácsos az első 24 órában fényképezgetni vakuval mert még nem kötődik egészen hozzá,gondolom mindenkinek más véleménye van.
2010. jan. 10. 19:34
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Kedves Kérdező! Több vélekedés van a lélek mikor lép be a fizikai testbe, de az is igen érdekes vélemény miszerint az első lélegzetvétellel vonzza be magába. A várandós édesanyák aurája fokozottan erősödik energetikai és védelmi szempontból. Viszont az, hogy ilyesztő érzés keríti hatalmába nem jó. Ne nyíljon ennyire a halottai felé, mert kötheti magát és tudatalattiának "kitett" gyermekét is. Ne adjon a más dimenzióbelieknek (legalábbis akiknek ott lenne dolguk) energiájukból, főleg most mikor a gyermek tüdejének fejlődéséhez sok energia kell. A lélekvándorlás aa keletieknél ugyanolyan vallási hit, mint a keresztényeknél Ádám és Éva, ezt azért írom, mert nem feltétlenül kell, hogy nagymamája lépjen gyermekébe. Ha viszont a lelket nem tudta igazán elengedni elvárással lesz felé és a gyermek felé is reményeivel. Ezt gondolja át. Ha jó akaratú "szellemek" veszik önöket körül nem alakul ki félelem kicsit sem. Tehát nyilatkoztassa ki elhunyt szeretteinek, hogy ha ők voltak azok, akkor legyenek önökre nagyobb tekintettel. Kicsit finomabbak. Bár személy szerint azt tanácsolnám most ne nyíljon ennyire a halottak világa fele, inkább energiáit a gyermeknek ajánlja fel, vagy a magasabb, tisztább dimenziók felé. Így is nagy esélye van gyermekének az ön kifinomult intuitivását örökölni...Gratulálok és minden jót kívánok!
2010. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Pont erről szól az "A Szem" című horror második része. Angolul "The Eye 2". (A története nem kötődik az első részhez.)


Itt egy előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=DU60cP4lIE0

Szerintem szerezd meg magyarul :)

Egyébként ez volt az egyetlen horror, amit láttam, aminek megnyugtató, "pozitív" vége volt.


Tehát: ha létezik reinkarnáció, akkor az egy természetes dolog. Tehát az is természetes, ha a nagyid beleköltözik a babádba.

2010. jan. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sz1u ***** válasza:
87%
Mivel kérdésedet a tudomány rovatba írtad (a tudomány pedig nem hit kérdése!!!), ezért tiszteletben tartva a kérésedet nem válaszolok.
2010. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!