Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vajon ha egy dohányos ember...

Vajon ha egy dohányos ember amnéziás lesz, és mondjuk nem emlékszik rá, hogy azelőtt dohányzott, akkor kívánni fogja utána a cigit?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés. Szerintem igen is meg nem is. Kívánni fogja olyan értelemben, hogy érezni fogja, hogy valami hiányérzete van, és valamire szüksége van, de mivel nem fog rá emlékezni, hogy mi volt régen az, ami csillapította ezt a hiányérzetét, ezért nem fog rágyújtani, mert nem fogja tudni, hogy a dohányzás volt a csillapító szer. Olyan lehet ez, mint hogy én mondjuk szenvedek egy lelki problémától, de nem vágyok drogra, mert mivel sosem próbáltam, nem tudom, hogy annak adott esetben pont olyan hatása lenne, ami ezt a feszültséget oldaná. De jobb is így, mert a drog is csak egy ideig oldja, utána meg mégrosszabb lesz, legalábbis én így tudom.
2014. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!