Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mensa online iq teszt?

Mensa online iq teszt?

Figyelt kérdés
mennyire releváns a mensa online tesztje? Nekem szerintem túl magas értéket adott ki, pedig éjszaka, zenehallgatás közben töltöttem ki. Alacsonyabbnak kéne lennie. Akiket kérdeztem, mindnek magas értéket adott
2014. szept. 7. 12:38
 1/5 BringaManó ***** válasza:

Az egy elég jó teszt: sztenderdizált, vagyis nem csak úgy hasból írtak hozzá egy értékelőtáblázatot, hanem sokfős mintán letesztelték előtte. Az meg nem meglepő, ha okos embernek okos barátai vannak. :-)

(((Mennyi az a "túl sok" amúgy, ha szabad megkérdezni? de csak ha nem vagyok indiszkrét!)))

2014. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
125 lett. Pedig mimdig is hülyének tartottam magam. Matek, szövegértés nulla... Matekból buktam is, sőt, egyik egyetemre sem jutottam be, nem is fogok.
2014. szept. 7. 18:28
 3/5 Wadmalac ***** válasza:

Az IQ nem feltétlenül társul jó aritmetikai képességekkel. Az logikai és asszociációs képességeket mutat.

Nekem az online teszt 126-ot adott, a valódi Mensa teszten meg csak 118-at kaptam, tehát ha elmész tesztet írni, ne legyél csalódott, ha kevesebbet kapsz.

De az biztos, hogy ezen eredmény garantálja, hogy nem vagy "ergya". :)

2014. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ez engem is érdekelne.

Az én sztorim se rossz..


elmegyógyintézetben voltam,( az most nem érdekes, hogy miért) és ott készítettek velem egy úgynevetett orvosi iq tesztet. Mivel totál le voltam roggyanva lelkileg és agyilag, hát mondtam jó, mindegy. 141 lett az eredmény. Ezt én nem tudtam még akkor, hogy ez mennyi, sok ill. kevés. ERre mondja a főorvos: hát ez jó kedvesem, nekem is ennyi... :):) szóval nem kéne aggódnom, de azért nem tudom.. jó lenne egy valódi teszt.

2015. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BringaManó ***** válasza:
Hát akkor hajrá, jelentkezz, menj el, írd meg. :-)
2015. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!