Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a pszichológusok...

Igaz, hogy a pszichológusok és a pszichiáterek egy idő után "meghülyülnek"?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 12:36
1 2
 11/14 jegecske ***** válasza:
27%
Szerintem igen, még az asszisztencia is
2014. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
90%
Egyszer egy pszichiátriai beteget kisértem át a szakrendelésre. A váróban tömeg, sok szerencsétlen sorsú beteg. Kérdem, hogy ki következik, erre mondják, hogy már nagyon régen nem ment be senki. Bekopogok semmi válasz. Óvatosan benyitok, köszönök. A doktor úr egy fehér lapra strigulákat rajzolt. A negyedik vonal után az ötödikkel áthúzta. Már tele volt az egész lap. Ahogy rámnézett azt sosem felejtem el.
2014. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos, legtöbbjük azért választja ezt a foglalkozást, mert már saját magával sincs teljesen rendben, és megoldást keres a saját problémáira is, illetve sok olyan is van, aki eleve nem segíteni, hanem hatalmat gyakorolni szeretne. Ez NEM tudomány. Áltudományos drogdílerkedéssé fajult, ritka az közülük, aki még őszintén szeretne segíteni, és szerintem a legtöbbjük csak árt. Megérett a messzemenő változtatásokra, de sok gyakorlójának már végképp késő...
2015. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29%
hát igen, de őszintén, látsz bármilyen esélyt a javulásra vagy legalább a haladásra? hiszen pont ez a lényeg, a pszichiáter sajnos egy nagyon erőszakos fajta, az van amit kitalál, teljesen mindegy, mekkora ostobaság. ja hát igen, a gyógyszermaffia az nagy befolyás, ez tény ...
2016. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!