Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen típusúnak gondolnád...

Milyen típusúnak gondolnád magadat?

Figyelt kérdés

Én az embertani típusokról beszélek (pl. balti, nordikus, alpesi).


Ez a blog ( [link] leírásai és képei alapján milyen típusúnak tartanád magadat? Igaz, hogy már ritka a teljesen tiszta típusú ember.



2014. dec. 3. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi létjogosultsága van ennek, meg mennyire egyértelmű a besorolás. Ám legyen: picit Kárpáti+félig Borreby... És valóban szeretem a halat, a hajózást és minden vizes dolgot... :D
2014. dec. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Wadmalac ***** válasza:

Atlanti.

Magyar(0640-es kutyabőr alapján)/boszniai/olasz/német keverék ősökkel nehezen valószínűsíthető, hogy a rasszjellemzők stimmenek nálam. :D

2014. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Wadmalac ***** válasza:
*1640-es
2014. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szerintem jó, ha ismerjük az embertípusokat, bár egyesek ezt a dolgot rasszistának tartják.


Én amúgy szerintem nagyrészt balti vagyok.

2014. dec. 6. 16:31
 5/13 A kérdező kommentje:
Hogy nem lehet válaszolni?
2014. dec. 12. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Én egyik sem vagyok. Magyar vagyok, de az én típusom nincs benne, még csak nem is emlékeztetek ezekre, ráadásul több ismerősöm van, akik ezektől különböznek, és rám sem hasonlítanak, szóval én ezt a listát még jó alaposan kibővíteném a szerkesztő helyében.
2015. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Berberid. Határozottan.
2015. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Téynleg? Te magyar vagy? A berberid magyar létezésében szkeptikus vagyok, de lehet mediterrán-CM (cromagnoid) keveredés.
2015. jan. 24. 17:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Magyar vagyok, de erre hasonlítok leginkább.

Mivel a magyar nép több tucat, ha nem több száz különböző népcsoporttal találkozott/olvasztott be a történelme során, szerintem egyáltalán nem meglepő. Nem mondom hogy a berberektől származom, szerintem csak az évezredek után ezt dobta a gép!

2015. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez a weblap ( [link] képei és leírásai alapján milyen típusúnak gondolnátok magatokat? Ez is megbízható forrás.
2015. febr. 25. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!