Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tanulhatnék jobban?

Hogy tanulhatnék jobban?

Figyelt kérdés
16/L vagyok.Másodikas a középsuliban.Négyes az átlagom,de nagyn nehezen megy pár dolog.Ezeke mennek:történelem,magyar,nyelvtan,német,földrajz,még a kémia is,ami nem megy az viszont a matematika és a fizika.Egyre több a képlet,és nehezebb.Általános iskolában mindig ötös voltam meg négyes,és amióta ide járok suliba a matekom folyamatosan kettes meg egyes.Naynehezen sikerül ketteseket összekaparnom,pedig gyakorlom is,órán értem amit csinálunk de ott sem mindig mert olyan gyorsan megy minden hogy még az előzőt fel sem fogtam már jön a következő feladat.:-( Nem szeretnék többet kettes lenni!!!!De mégis mit tehetnék?Sajnos korepetálás anyagi gondok miatt kizárva:-S ..Valami otthoni tipp??
2010. jan. 31. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj vizuálisan.
2010. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Valószínűleg nincs jó matekos alapozásod, azaz az egyenleteket szeretni kell, mert megmondják azt amit kérdezel. Tudom, születni kell erre, de próbálj meg kíváncsi lenni a jelenségekre, a problémákra, a megoldásra.

Olvass ismeretterjesztő könyveket, cikkeket, ha konkrét segítség kell, itt a gyakorin is sokan segítünk pl. a közoktatás/házi feladatok kategóriában is.

2010. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Pl. úgy, ha esténkét ismételgetnél, s nem ezen az oldalon lógnál.
2010. febr. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!