Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm azt mondta,...

Egy ismerősöm azt mondta, hogy ha valaki közvetlen lefekvés előtt számítógépezik, az rosszul alszik majd. Igaza van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mindig gépezek lefekvés előtt, de simán alszok akár 12 órát is :D

kamu

2010. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szülőktől hallanád, akkor azt mondanám, hogy le akarnak szoktatni a sok számítógépezésről.

A haverod biztos szívatni akart.


L

2010. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit csinálsz a gépen. Például, ha zenét hallgatsz, jót fog tenni:

Get to sleep FAST! SLEEP MUSIC

http://www.youtube.com/watch?v=wJqhh5t-1gM

zzzzzzzzzzzzzzzz.............

2010. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanannyira lehet tőle rosszul aludni, mint a tv-zéstől, rádiózástól, stb-től.. Ergo: NEM befolyásolja.
2010. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mit csinálsz. ha valami felpörgetőset, akkor aludhatsz rosszul. én pl Cs után volt hogy azzal álmodtam... de belülről láttam és lelőttek meg minden.. rossz volt.

De pl azt is mondják, hogy ha lefekvés előtt erősen gondolsz valamire, akkor azzal fogsz álmodni. ez ilyen tudat alatti dolog lehet szerintem

2010. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan órákat játszol előtte egy jó pörgős játékot, az biztos beleszól majd az álmodba.

Semmiből nem jó a túlzás.

2010. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem játszani, hanem chatelni szoktam számítógépen, lefekvés előtt.
2010. febr. 1. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ mit csinálsz. Nem a tevékenység a lényeg, hanem hogy rád milyen hatása van. Pl. ha a chaten jól összebalhézol valakivel és hajlamos vagy ilyen dolgokon rágódni akkor nem fogsz jól aludni.
2010. febr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ceri ***** válasza:
Az elektromágneses sugárzás káros a szervezetre. Lehet, hogy erre gondoltak. Ha régi CRT monitorod van, akkor órákig elektron sugárban ücsörögsz, ami különösen rossz hatással van az emberre. De már önmagában az ücsörgés sem jó. Egy kellemes elfáradással biztos jobban lehet aludni.
2010. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!