Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mik a szántóföldi növénytermes...

Mik a szántóföldi növénytermesztés és a gabonanövények termesztésének környezetgazdálkodási összefüggései?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 11:08
 1/2 anonim válasza:
Bocs,nem értek nagyon hozzá ,de az apukám is mezőgazdálkodással foglalkozik és szerintem a gabonanövények is szántóföldi növények.Amúgy ezek le vannak írva szakkönyvekbe,vagy neten is rájuk kereshetsz.Ha mégsem boldogulsz kérd olyan szakértő segítségét akik ezzel foglalkoznak.Ha mezőgazdasági egyetemen tanulsz (vagy nem),akkor is megkérheted az ott dolgozó tanárok segítségét,mert ők is ilyenekkel foglalkoznak.(Apukám is odajárt.) És nem utolsósorba bocsánatot kérek,hogy a semmiről magyaráztam neked :),mert 14 évesen nem sokat tudok még az ilyenekről.Remélem tudtam segíteni,ha nem ,nem ,én megpróbáltam! ;)
2014. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy. :D
2014. dec. 31. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!