Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ti hetedikben milyen tanul...

Ti hetedikben milyen tanulòk voltatok, mennyit tanultatok, és végül mi lett a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A rendszerváltás előtt voltam általános iskolás. Sajnos abban a faluban hátrányosan megkülönböztették azokat a gyerekeket akiknek a szülei nem pártemberek voltak. Így még a hobbinak tekintett fizikából is csak 3-as voltam. Így szakmunkásképzőbe kerültem, ahol szakrajz és testnevelés kivételével szín jeles lettem és tanulmányi versenyeket is nyertem. Mivel ott már nem számított a pártkönyv hiánya. Utána tettem le az érettségit 4-esre. Majd műszaki fősulira jártam nappalira. Ahol jeles voltam fizikából és számos műszaki tárgyból, valamint a diplomamunkám is jeles lett. Vagyis ott sem a pártkönyv dominált. :))

Mivel ma meg nem vagyok sógora, komája vagy jóbarátja a pártok alfahímjeinek, ezért nincs havi 1 milliós fizetésem és gyárat sem privatizáltam. A szüleim rábeszélésére velük élek egy háztartásban. Ahogy mondták, jó nyugdíjuk van és abból akár 5 ember is vígan megélne. Azért nem dolgozom sehol, mert alsóbbrendűnek szoktak tekinteni azok akik pártkönyvekkel, privatizációval vagy más görbe utakon érvényesültek. A szüleimmel egyetértésben úgy gondoljuk hogy akiknek van erejük hamis utakon érvényesülni, azoknak dolgozni is van erejük, mondjuk így ahogy a képen látható felsőbbrendű pártember:

[link]

Vagy a harácsolástól már kissé kimerülten így:

[link]

Persze van két találmányom is, ami az évi 365 nap szabadságom alatt született, de a névtelenség végett azok megnevezését kihagynám.

2015. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

latom itt mindenki fullos sulibol :-D akkor jojjon a fekete leves.

7dikben kettes atlagom volt ,karosszeria lakatos suliban folytattam tovabb de kirugtak onvedelem miatt :D

azota van hegeszto, komuves szakmam es C jogsim. es kozmunkas vagyok :)

szal tanuljal sokat kisember es jeloltesd magad polgarmesternek.mas nem el meg ebben a vilagban.good luck

2015. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kitűnő voltam, nem mondom, hogy megszakadtam a tanulásban, de azért nem is sz.rtam le, hétköznap olyan 1,5 órát tanultam suli után, meg vasárnap kb. 3 órát ha jól emlékszem. Felvettek egy viszonylag jó gimibe, matek kivételével minden érettségim 5-ös lett, most régészetet tanulok az eltén. Bár abban továbbra sem vagyok biztos, hogy jól döntöttem, de majd az idő megmutatja.
2015. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!