Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Léteztek az 1980-as évek,...

Léteztek az 1980-as évek, vagy csak kitaláció az egész amit beépítettek az agyunkba?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Persze, az egész rendszerváltás csak színjáték volt.
2015. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ember képes arra, hogy az agyába bármit "beépítsenek". De a többség egyszerűen gondolkodik, és így jön rá, hogy mennyire léteztek azok az évek (meg a többi is).

Például tudják, hogy a történelem folytonos, volt "hetvenes" évek, volt "kilencvenes" évek, ebből következik, hogy volt a köztük lévő is.

2015. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Simán lehetséges, hogy csak ma reggel születtünk mindannyian, és az emlékink hamisak, de ezen pár parázni
2015. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Majd mikor a kérdező lesz 50-60 éves (mert nyilván nincs még a fele sem) és valaki megkérdezi tőle, hogy léteztek-e a 2010-es évek, nagyot fog mosolyogni a kérdezőn. Most ezt teszem én is és sokan akik még olvassák ezt a magasröptű kérdést.
2015. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
91%

Érdekes kérdés,mert Ozzy Osbourne is azt nyilatkozta egyszer:Nem emlékszem a nyolcvanas évekre...


[link]

2015. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy létezett, 1979 után 1990 következett.


Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy hogy lehet negatív IQ-val élni?

2015. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem létezett sajnos, pedig az emberiség abban az évtizedben kapta volna meg a humorérzékét...
2015. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Az Ozzys válaszon nagyon kiakadtam X''DDDDDDDDDDDDDDD

De egyébként tökéletesen egyetértek vele. Szerintem nem léteztek a 80's évek. Tuti hogy csak a kormány találta ki.

2015. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kitalált középkor után, már ez is téma?

A középkorral kapcsolatban, vagy egy pár cikk:

[link]

[link]

1980'-as évek: ez miért is lenne kitaláció? Ebben sincs, semmi logika. Vegyük alapul, az írásos feljegyzéseket, a beszámolókat, illetve azt is, hogy a ma élő emberek java része, emlékszik arra, ami a 1980'-as években történt. Ennyi hamis emlék lehetetlen, amúgy is, kinek lenne az érdeke? Tegyük fel, ha mégis: rengeteg erőforrást kéne rá biztosítani. 100%-ban meg lehetetlen ezt megvalósítani, mert valami közbe jön, ami alapján könnyű lehetne kideríteni. Az egymástól eltérő beszámolók, már indokot adhatnak erre.

2015. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Wadmalac ***** válasza:

Lehet, hogy az egész életed egy hamis emlékekre alapozott szimuláció. A nyolcvanas évek is virtuális emlékek, a mostani életed is csak egy szimuláció, a GYK is, mi is, akik válaszolunk neked. De majd jön Neo és felszabadít.


Nos, visszatérve a VALÓDI világra, ha a nyolcvanas évek nem léteztek, akkor megdöbbentő mértékben fiatalabb vagyok, mint gondoltam. :D

Mindenesetre akkor kár, hogy meg sem történt, amikor kis xarosként vacogó izgalommal néztem A birodalom visszavág premierét az ülőhelyek száma felett kiforgalmazott moziban, utólag berakott fapadon kucorogva.

2015. febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!