Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a jövőben...

Lehetséges, hogy a jövőben nem lesznek nemek?

Figyelt kérdés

Ahogy haladunk egyre jobban előre az időben, látni lehet, hogy egyre kevesebb különbség van a nemek között.


A jövőben szerintem a jelenlegi határ is elmosódhat.

Ahogy fejlődik a technológia, biológia, eljutunk oda, hogy az egyén maga válassza meg a nemét.Sok szülő ráerőltet nemi jellegeket a gyerekekre, a kisfiúkra, hogy legyenek férfiasak, a kislányokra, hogy legyenek hercegnősek.

Nem törődnek azzal, hogy lehet a gyerekek másként gondolják és a kisfiú nem akar lovag lenni, vagy a kislány nem akar hercegnő lenni.


Manapság ahogy megválaszthatjuk a vallásunkat, úgy a jövő emberei megválaszthatják majd a nemüket.


A nemválasztás is az alapvető szabadságjogok, emberi jogok közé fog tartozni.


A gyermekvállalás is lehetséges lesz majd olyanoknak, akik eredetileg nem tudnának szülni.



2015. febr. 12. 20:57
1 2 3
 21/21 Wadmalac ***** válasza:

"Simán lehet trendfordulás bármikor, szóval én nem jósolnék előre 100 évre."

Én nem nevezném simán trendkérdésnek az ilyen témákat, mint ez, vagy valásszabadság stb.

Ez tényleg szabadságjogi kérdés, nem liberális politikai.

Itt visszarendeződés csak kemény diktatúrák alatt lehetséges. Az meg minden, csak nem előrelépés.

2015. febr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!