Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a legvalószinübb elmélet a...

Mi a legvalószinübb elmélet a spontán emberi öngyuladásra?

Figyelt kérdés
Sok elmélet van erre de melyik lehet a legvalószinübb,és mi a saját véleményetek erről,én amikor megtudtam hogy van ilyen azóta félek.

#öngyulladás #Spontán emberi öngyuladás
2015. márc. 2. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Az én véleményem ez: [link] .
2015. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt már láttam egy hete.
2015. márc. 2. 17:49
 3/18 anonim ***** válasza:
Az irracionális étkezés [link]
2015. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez jó de az a baj vele, hogy hogyan lehet akkora hőmérsékletet előidézni hogy begyuladjon.
2015. márc. 2. 17:55
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

[link]

Aztán hogy melyik az igaz, azt nem tudni. Már ha egyáltalán ezek közül valamelyik.

2015. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Megtudtam, hogy van ilyen" ...


1) még soha senki nem bizonyította, hogy van ilyen. Ez ugyan olyan dolog, mint a szellemek. Valaki kitalálta, és azóta terjeng a közhiedelemben, de még soha senki nem látta.


2) van kb 3 db állítólagosan (!) feljegyzett eset. Magyarul több ezer évente 1 ilyen eset fordulhat elő. Szerinted mennyi esélye van, hogy te leszel az? Nyilván 0. Látszik, hogy még fiatal vagy. És ebből is látszik, hogy kamu az egész. Pont úgy hiszel benne, mint a gyerekek a szellemekben, vagy félnek a sötétben, aztán ahogy felnősz, rájössz, hogy hülyeség az egész.

2015. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Égő cigivel a szájban elaludni.
2015. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

...folytatom:

..egy benzinkúton közvetlen közelében álló szalmabála tetejére helyezett tüllfátyolos baldachinos ágyban.

2015. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7,8 a válaszotok a humor kategóriába illik!
2015. márc. 2. 18:12
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
A kérdésed meg az ezotériába :)
2015. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!