Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem pszichológiai...

Mondanátok nekem pszichológiai könyveket?

Figyelt kérdés
Mindenféle téma érdekel amire rálehet húzni a pszichológia kifejezést az is ami kapcsolódik hozzá, ha írtok akkor egy pár soros szöveget is mellékeljetek kérlek, hogy nagyjából miről szól, köszönöm.

2015. márc. 2. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Atkinson: Pszichológia - ezt nem lehet nagyon ragozni, olvasmányos tankönyv a pszichológia alapjairól, a pszichológia szakon ez az első számú kötelező olvasmány. A legfontosabb területekről szó esik benne, így ennek elolvasása után könnyebben tudod eldönteni, milyen témájú könyvek érdekelnének mélyebben.

Ezen kívül nem tudom, mit ajánlhatnék, mert az sem egyértelmű, hogy tankönyvet szeretnél, vagy valami önsegítő könyvet, esetleg pszichológiai témájú szépirodalmat.

2015. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Önfejlesztő és tankönyv szerűre gondolok, amit anélkül is meglehet érteni, hogy mélyebben belemerültem volna eddig a témába.
2015. márc. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!