Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak törit?

Hogyan tanuljak törit?

Figyelt kérdés
Ma feladott a tanárom 3 leckét holnapra (32 oldal) este 8 kor értem haza (nem szórakozni voltam) és holnap felelünk belőle. Azt hozzá tenném hogy holnap csak helyetesít mert ő az ofőnk. Mit tegyek? hogyan tudnám megtanulni hulla fáradtan holnapra?

#plsno
2015. ápr. 14. 21:18
 1/9 anonim válasza:
32 oldal :D szerintem olvasd el egyszer, fogalmazd meg a leckéket hogy ki mit csinált mikor miért kivel, és aludjál egy jót ennél többet úgy se tudsz csinálni..
2015. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
imádkozz hogy te ne felelj :D
2015. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem segít, de nekem nem kell tanulni, mert az ősrobbanástól kezdve az ukrán konfliktusig végig tudom a Világ történetét felölelő 13 milliárd évet:D haha
2015. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

32 oldal töri a közoktatás csúcsán (középsuliban haha) egy témazáró anyaga... kétlem hogy csak úgy feladta volna holnapra


majd legközelebb tanulsz belőle...

2015. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, mondjuk igen, 32 oldalt nem szoktak csak úgy feladni:D nálunk már háromnál is sikítozni szoktak a hülyébbek:D
2015. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ma feladott a tanárom 3 leckét holnapra (32 oldal)"


3 lecke 32 oldal? Nekem itt valami sántít. Hacsak nem tele van forrással a könyvetek, és egy lecke mondjuk 1 oldal anyagból áll és hozzá 9 oldal forrás van. De ez sem nagyon lehetséges, mert ha mondjuk 40 leckéből áll a tankönyv, akkor több mint 400 oldalasnak kéne lennie, ha mindegyik leckéhez ennyi forrás lenne! Ezt pedig nem hiszem.


Mindenesetre elég furcsa az is, hogy a tanár csak úgy felad három leckét úgy, hogy meg sem tanította, de azért másnap feleltet belőle! Ez nem normális. A tanárnak először le kell adnia az anyagot, csak azután kérhet számon belőle! Még egy leckét is gáz kikérdezni úgy, hogy nem tanította meg órán, nemhogy hármat! Valamivel kiakasztottátok és szívat titeket? Mindenesetre olyan tanár, aki jó jegyet akar adni, biztosan nem így tanítja meg a törit.


Ezért ne aggódj (és most cinikus leszek), valószínűleg tudja a tanár is, hogy ennyit senki nem fog egyik napról a másikra önállóan elfogadható minőségben feldolgozni, azaz szándékosan rossz jegyeket akar osztogatni nektek! Úgyhogy hagyd a fenébe, igazából kár is már belekezdeni, ha fáradt vagy! A tanár ígyis-úgyis rossz jegyet akar adni. Inkább aludd ki magad...

2015. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Amúgy meg le adta a leckét egyszerűen azt csinálja mondja mondja mondja mi meg mindig kiírjuk a lényeget és hetedik óta minden TZ-ben legalább egy éretségi feladat szerepel. de szerencsére nem én feleltem xD ja és azt hozzá tenném hogy nem úgy van a könyv hogy mindegyik lecke fix pl. 6 oldal van. van 2 oldalas leckétől egészen a 18-ig (igen van lecke ami 18 oldal xD) és mint kiderült azért adta fel ezeket mert le voltunk maradva 2 órával...
2015. ápr. 15. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:

az "éretségi" nagyon könnyű, még emelt szinten is:D


úgyhogy ne félj a kérdéseitőlD:

2015. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen könyv ez? Író, cím, kiadási dátum?
2015. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!