Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Thai nyelvről szeretnék...

Thai nyelvről szeretnék magyarra fordítani. Egy gyógyszerrel kapcsolatos leírást kellene megértenem, de nehezen boldogulok vele. Hogyan kell egyáltalán beírni, hogy el tudjam küldeni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha Thaiföldön vagy, akkor számtalan angolul is értö doki van (talán még gyógyszertáros is), aki el tudja neked magyarázni a dolgot, föleg Bangkokban vagy a nagyobb városokban, túristacélpontokban.


Ha Magyarországon (vagy bárhol máshol) vagy, akkor egy ügyesebb orvos ki tudja keresni, hogy a gyógyszernek mi a neve az adott országban, vagy legalább milyen hatóanyaga van és azt hogyan ajánlott használni.


Magadnak lefordítani programokkal nem ajánlom, hiszen egy program elég könynen vét hibát, aminek aztán nálad rossz gyógyszerszedés lehet a vége, amitöl akármilyen bajod lehet.

2010. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van, de azért itt megnézheted:


[link]

2010. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megírod a gyógyszer nevét, ki tudom neked keresni a francia Vidal gyógyszerismertető kőnyvben.
2010. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*könyvből
2010. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szívesen leírnám a gyógyszer nevét, de sajnos thai nyelven van, és nem tudom hogyan tudnám begépelni nektek. Ötlet?
2010. febr. 25. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:

a legfapadosabb megoldás a wikipediából bemásolgatni a betüket. Tudom, nem elegáns, de így legalább nem kell a thai karakterkészletet telepítened.

[link]

2010. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ข ะ ฐ ม

kh a t m - ha minden igaz.

2010. febr. 28. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!