Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Megtörtént a holdraszállás?...

Megtörtént a holdraszállás? Ha igen akkor magyarázzátok már meg hogy mi alapján bizonyítható be hogy megtörtént? Mert én eggyáltalán nem hiszem el, de sosem lehet tudni hogy megtörtént-e vagy sem.

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 11:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
#59 Megmondtam hogy bizonyítékot írj, ne egy hibbant ufóhívő hallucinációit. Üreges holdról meg más dimenzióbeli idegenekről hadovál, szerinte a Jupiter szilárd és élet van rajta, földönkívüliek vannak a Hold sötét oldalán... Komolyan nem bírod felfogni hogy az ilyen szintű halandzsa miért nem bizonyíték semmire sem, vagy csak trollkodsz itt?
2015. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
0%
2015. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
2015. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:

@60. Nem ingem, úgyhogy nem veszem magamra... :P

Ne legyünk korlátoltak, nem csak azt kell nézni, hogy mit mond, hanem azt is, hogy ki mondja.

Ezt egy totál random ismeretlen mondja, ennyi. Mondhatná bárki. Ha az aktuális védelmi miniszter mondaná vagy az USA elnöke élőben... az más lenne.

2015. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
0%
Már előre látom: ezek sem bizonyítékok! Ostobák! :D
2015. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Nahát, egy újabb hibbant ufóhívő hadovál idegenekről. Meg egy svéd egyetemista tervezett egy zászlót. Mindjárt hanyatt esek a "bizonyítékaid" elsöprő erejétől...
2015. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
100%

@62. Na, előjött a védelmi miniszter! Ebben a videóban egy Volt (!) védelmi miniszter magánszemélyként (!) nyilatkozik.

Érdekesnek tartottam a véleményét. És ezt tartom az eddigi legérdekesebbnek, meg kell mondjam.

Nem teljesen értem a gondolatmenetét.

Ufókról beszél, ami tény, hogy létező dolog, elvégre azonosítatlan repülő tárgy simán van. 10-20%-ban utólag sem derült ki, hogy mi volt. OK, teljesen hihető dolog, elfogadom. Itt van egy gap azonban. Ebből hol következik, hogy értelmes lények vezette űrhajókról van szükségképpen szó és hogy köztünk járnak? Itt eléggé nagyot ugrik és szerintem egy magánvéleményt fogalmaz meg. Amit én tiszteletben tartok.


De az egész hogy jön a Holdraszálláshoz? :)

2015. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!