Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Windows Phone vagy iPhone?

Windows Phone vagy iPhone?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan telefont vásárolni ami a következőket tudja: Telefonálás, SMS küldés, böngészés, E-mail lekérdezés, telefontól elegendő és otthoni használatra elfogadható minőségű fényképek készítése, ill. a saját menürendszerében gördülékenyen navigáljon. Eddig volt egy Huawei Y210-em, erről hamar bebizonyosodott, hogy alkalmatlan ezen feladatokra. A böngészőből kidobált, akadó menü, stb. Utána vettem (szintén újonnan üzletben) Huawei Y300-at. Ritkábban dobott ki a böngésző, de kidobált, borzasztó lassan navigált a menüje és az E-maileket magától nem kérdezte le. Utána vettem Samsung Galaxy Ace -t.(Új, bolti.) E-mail gondok, hangszóró és mikrofon meghibásodása rövid időn belül. Utána vettem Huawei Y330-at,(Új, bolti.) de akad a menü borzasztóan és napok alatt teleszemeteli a rendszert. Böngészőből kidobál. Utána vettem egy Huawei Y530-at. (Új, bolti.) Ez már két magos, meg van most is de néha kidob a böngészőből, az alap képernyőre alig akar visszatalálni, akadozva rakja vissza az ikonokat, kényelmetlen a lassúsága, kamerája annyira lassan csinál fényképeket, hogy megváltozik a szituáció amit le akarok fényképezni, mire az exponálás létrejön. Most egy Lumia 520 -on gondolkodom de tudom, hogy a Flash dolgokat Nokia nem kezel, ezért gondoltam iPhone 4S-re. Az iPhon 4S kezeli a flasht? Lehet vele böngészi rendesen? Akad, miközben a saját menürendszerében mászkálok? Folyamatosan fizetem ki a 25-45000,- et telefonokra. Egyáltalán létezik ilyen telefon amit akarok, vagy 150.000,- felett nézelődjek részletre?

2015. jún. 24. 11:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, egyet elírtam: az Y300 Y200 akart lenni. Elírtam.
2015. jún. 24. 11:20
 2/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

1. érdemes lenne a kérdésedet áthelyezni az elektronikus eszközök / mobiltelefonok kategóriába

2. készülj fel rá, hogy a válaszok többsége valamely típus fanatikusaitól fog érkezni, nem éppen objektívan.


Egyébként a problémád eredete láthatóan nem maga az android rendszer, hanem a csupa alsó kategóriás hardver.


Mindenképpen érdemes 4 magban, minimum 2 GB RAM-ban gondolkodnod. Ez az általad keresett árkategóriát úgy saccperkábé 70-120.000,- közé teszi.

Ott már az androiddal sem lesz gondod.

Már amennyiben megbízható szoftvere van, érdemes azért körbenézni, a félismeretlen kínai csodák tudnak azért bosszantóan rosszak lenni.

Egy Xperia Z3, egy Samsung S5, egy LG G3 biztosan nem fog szenvedni és még elviselhető árban van.


A négyes alma akármilyen stabil, már bizony kiavul a világból az is, ahhoz képest meg még mindig drága. Az IOS8-ra frissítve meg már az is izzad. A flashes oldalakat viszont kezelni tudja, sőt, van rá app flash játékokhoz is.

2015. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
WP
2015. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mysticista válasza:
hát nézd. androidos rendszerekből nem tudsz olyat ami nem szaggat...még ha atomerőmű van alatta akkor sem. nekem volt windows phoneom, páromnak is. mindketten lecseréltük iphonera. nekem 820 volt - akkor vettem amikor megjelent, szal 154 ezer volt, páromnak 620 volt. folyamatosan újraindultak, az appok mennyisége és minősége övön aluli rájuk. és van egy érdekes tulajdonságuk...ha elmegy a térerőd, akkor nagy eséllyes újraindul, lekapcsol....stb. nem is értem. rengeteg kellemetlenséget okozott ez nekünk...párom konkrétan 1 állástól is elesett, mert újraindult a telefonja napközbe és nem vette így fel...szal nem is vették fel....nagyon mérges vagyok a wp-re. nekem 4S van. jó telefon, de nagyon régi készülék. jelenleg ugye iOS8 nál vagyunk, bizony szaggat. ellenben stabil és megbízható. 3G kapcsolatod tud csak, de a böngészési élménye teljesen jó. azonban jelenleg a telekomnál az iphone 5C készülékek akciósak - kifutó készlet miatt, és előfizetéssel olyan 60 ezer körül kapható :) gyors, szép, és 4G/LTE kapcsolatot tud. én mindenképp iphonet ajánlanék neked (pedig nem vagyok alma fan), és mielőbb ráfeküdnék az 5C beszerzésére, amig van lehetőséged rá.
2015. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mysticista válasza:
ja és még valami....driodra nem kapsz rendes terméktámogatást, hacsak nem google nexus készüléket veszel, de azt nem fogsz mert igen drága.
2015. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"folyamatosan újraindultak, az appok mennyisége és minősége övön aluli rájuk. és van egy érdekes tulajdonságuk...ha elmegy a térerőd, akkor nagy eséllyes újraindul"


925os Lumiam van, soha az eletben nem tapasztaltam meg amit irtal. App temat meg nem ertem, az a par ami kell az van.

2015. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
One plus one kenterbeveri az iphonet es csak 80k
2015. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mysticista válasza:
pont tegnap jött ki frissítés kritikus hiba miatt, elvileg az újraindulásokat küszöböli ki. :) nem tapasztaltál ilyet? microsoft is tudott róla, wp portal folyamatosan cikkezett róla. szerencsés vagy, én tapasztaltam nem is keveset. soha az életbe nem vennék wp-t többet.
2015. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Asszonynak egy öt éves ZTE Blade-je van, azon szoktam fejlesztgetni - még egyszer sem fagyott le vagy indult újra, sőt, szaggatni sem szaggat...
2015. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Wadmalac ***** válasza:
Na kb. erre gondoltam, amikor azt írtam, a fan-ek szubjektivitása fog uralkodni. :D
2015. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!