Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Angol mellett érdemes spanyolt...

Angol mellett érdemes spanyolt tanulni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az angolt, jo a nyelverzekem. Az angol mellett milyen lenne spanyolt tanulni? Engem érdekelne és szeretem is a nyelveket :) annyi,hogy a suliban nemetet tanulok,amit annyira nem szeretek es a tovabbtanulasomhoz kellene ket nyelv, így a spanyol szerintetek jo lenne? :)

2015. jún. 26. 17:25
 1/4 spectator ***** válasza:
Ha csak a továbbtanuláshoz kell a nyelv(vizsga), akkor válassz, amint a kedved tartja. De ha érvényesülésről van szó, én bizony a portugált választanám (Brazilia!)
2015. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. jún. 27. 06:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze:) A spanyol szerintem sokkal szebb és könnyebb, mint a portugál. Én a portugál tudásomnak sok hasznát még nem vettem sajnos:( Mondjuk a spanyolnak sem, de az legalább szép:)
2015. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. jún. 28. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!