Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben mennyi...

Szerintetek ebben mennyi igazság lehet? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 10. 19:35
 1/10 anonim válasza:
lehet, hogy én értelmeztem félre, de a kutatók nem azt állították, hogy hologram, csak ahhoz hasonlították és az index meg rosszul vagy szenzációhajhászan fordított?
2014. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy értelmeztem.

De a lényegen ez nem igazán változtat. Mármint hogy a valóság nem is valóság?

2014. jan. 10. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:

"Mármint hogy a valóság nem is valóság?"


Eme kérdés megtárgyalásához elsőként tisztázzuk, hogy ki mit ért valóságon, különben csak parttalan vita vagy egymás mellett történő elbeszélgetés lesz a dolog vége.


Szóval elsőként: mit értünk valóságon?

2014. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Kapaszkodjatok, mély gondolatok jönnek!


MINDEN valóság.......


..... és semmi sem az!......


...

2014. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom :D

Én erre a fizikai, kézzelfogható, látható stb..mindennapi valóságunkra gondolok. Ez tényleg csak úgymond illúzió lenne?

2014. jan. 10. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik nagyon okos kérdező már ezt fölrakta az ezotériába, és hamar ki is törölték. Úgy hogy ezzel a kérdéssel is azt kéne tenni, vagy átrakni az ezósokhoz.
2014. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező úgy érted, hogy a fizikai, kézzelfogható, látható "valóságunk" nem fizikai, kézzelfogható, látható? Nem érzel ebben ellentmondást? :)
2014. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
sajnos a valóság egyéni defínicióján még nem gondolkodtam, az életen törtem a fejem, de magamnak már van rá egy válaszom, de szerintem a valóság egyénenként eltérhet egymástól (gondolok erre azon, hogy valaki egy bernáthegyitől sem fél valaki meg egy csivavától jobban berezel, mint az atomtámadástól) úgyhogy valahogy így fogalmaznám meg: a saját valóságunk a magunk által megélt, tapasztalat dolgok és leszűrt következtetések, bár érzem ezen van még mit csiszolni csak úgy hasraütésre ezt sikerült.
2014. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez tudományos cikk, miért tennék az ezotériába?

Köszönöm a válaszokat egyébként.

2014. jan. 11. 11:22
 10/10 anonim ***** válasza:

A modellezése hasonló alapokon nyugszik, nem pedig a valósághoz való viszonyuk egyezik. Ami egy rohadt érdekes hipotézis, sok mindent meg is magyarázna, csak hát bizonyítani kéne ez pedig cca. 47 év alatt még mindig nem jött össze. Mindössze egy japán tudóscsoport állítólag közel jár hozzá valamint a hipotézis felállítója is egyetért velük.


Ennyi a hír, a többi a szenzációhajhász sajtótermékek sajátosságából fakad.

2014. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!