Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van-e élet a Marson?

Van-e élet a Marson?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát, ha én ezt most megmondom neked, és meglátják a tudósok, mi lesz? El tudod képzelni? Sok sok tudományos kutatást teszek teljesen feleslegessé, sok sok űrkutatást leegyszerűsítenék, és innentől fogva nincs értelme kutatni a Marsot se, nincs értelme többé odaküldeni bárkit, vagy bármit. Ejjjj .... ezt mégsem tehetem meg!


Megtartom hát magamnak ezt a tudást, és nem mondom meg ;)


maci

2010. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van: [link]
2010. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne?! Mit gondolsz a Marslakok hol elnek?
2010. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez csak költői kérdés volt! Barmok!
2010. márc. 4. 14:59
 5/13 anonim ***** válasza:

14:07-nek! Jól röhögtem, amit küldtél. :P:D

Szerintem lehet, hogy van élet, de nem biztos, hogy az. Például azt mondták, hogy van jég a Marson.

De azért ezt olvasd el!

[link]

2010. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Leszarom a marsot nagy ívbe, viszont más csilagon (bolygókon) tuti hogy van nem csak mi vagyunk egyedül..

Már eleve a létezés is élet, mivel részecskékből áll minden a világon,

2010. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Költői válasz: =D

A mars egy csodaszép bolygó,

Messziről kicsi, mint egy golyó,

Él rajta pár UFÓcska,

De szép állat a kecske.

2010. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha költői kérdésnek szántad,akk biztos nem vártál rá választ,de akk mért írtad ki?
2010. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

15:17


Csillagokon nem lehet élet, mivel a Nap is csillag. El tudod képzelni hogy a Napon van élet. Másrészről pedig az életet máshogy lehet definiálni, mint részecskék sokasága. Egy asztalra miért mondanád hogy él, pedig az is részecskékből áll! Az élet jellemzői: szaporodás, anyagcsere, önálló mozgás, táplálkozás. Szerintem ezek a fő jellemzői, de van több is csak most nem jutnak eszembe.

2010. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csillagnak látod, de nem feltétlen világítanak. Nem jelenti azt hogy sok sok nap van ott. Lehet már nem is látezik és van saját napja neki is és arról verte vissza a fényt.
2010. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!