Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ilyenkor el kell menni pótvizs...

Ilyenkor el kell menni pótvizsgára?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy crohn betegségem van és emiatt nem tudtam intenzíven bejárni az iskolába (mostmár szerencsére visszaszorult már 1 hónapja nem jött ki) azonban elég rosszak lettek a jegyeim (2-es 3-as) és matematikából megbuktam. Úgy döntöttem,hogy évet ismételek mert nem vagyok megelégedve ezekkel a jegyekkel, viszont mivel matekból megbuktam és ha tovább akarnék menni akkor mindenképp el kellene menni pótvizsgázni. Viszont ha évet ismételek akkor is el kell mennem megírni? Van valami értelme?

2015. júl. 24. 22:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat elgondolkozom, hogy továbbmenjek e, egyébként még csak 9.es vagyok, úgyhogy rengeteg tanulással lehetséges,hogy 10.-ben be tudom hozni a lemaradást :)
2015. júl. 26. 23:42
 12/16 Tom Benko ***** válasza:
Szerintem meg tudod csinálni, ne hagyd el magad!
2015. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,hogy átmentem a pótvizsgán maximális pontszámmal!
2015. okt. 19. 20:39
 14/16 A kérdező kommentje:
Minden választ nagyon köszönök.
2015. okt. 19. 20:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ne felejtsd el soha ne adj fel semmit, mindent meg kell próbálni, még ha lehetetlennek is tűnik.. :)
2015. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az írásbelin milyen feladatok voltak?

(Vagy csak szóbeli volt?)

2016. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!