Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mindenki tehetseges valamiben?

Mindenki tehetseges valamiben?

Figyelt kérdés

Hisztek benne,hogy mindenki tehetseges valamiben?

Ha igen akkor van olyan teszt vagy olyen jelek amibol ra lehet jonni mi az ,ha meg 16~17 evesen nem jottem ra?


2010. márc. 7. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy vettem ki, hogy a legtöbben a tehetség alatt azt értik, hogyha az a dolog, amiben ő tehetséges, különösebb erőlködés nélkül is megy. Na, itt a tévedés. Ez legfeljebb adottság. Voltak és vannak nagy dolgokat véghezvivő, tehetséges emberek, de jellemzően azoknak a nagy dolgoknak a megalkotásához bizony iszonyu nagy kitartás, és munka kellett. Ugyhogy én inkább ugy fogalmaznék, hogy a kiemelkedő dolgok véghezviteléhez szükséges kitartás az, ami a tehetség ismérve.
2010. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Tanulj, próbálj, gyakorolj, keress!
2010. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én pl Lemaradtam arról miben vagyok tehetséges, illetve nem tudom miben vagyok tehetséges :)

Az élet nem egy habostorta amiben az ember mindig azt teszi amit szeret, igazából... Mindig ezt mondják de sose hiszem el amúgy... Aztán 22 lettem. Ki tudja erre a választ? :D

2016. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!