Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Bósszuállok cimü filmben lévö...

Jason89 kérdése:

Bósszuállok cimü filmben lévö repülögépek pl:repülögép hórdozo anyahajó (helicarrier), valóságban is képes lenne repülni, szerintetek? .

Figyelt kérdés

repülögép hórdozo anyahajó(helicarrier ). https://www.youtube.com/watch?v=pBi0LqgwrH8

[link]

valoságban is képes lenne repülni?.



#repülögép hórdozo anyahajó #helicarrier.
2015. aug. 30. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Nézd: látom, hogy nem vagy magyar, de beszerezhetnél egy magyar helyesírás-ellenőrző programot.

Valami hihetetlenül iszonyúan ronda az írásod.

2015. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Egy 80 - 100 ezer tonnás monstrumot a jelenlegi technikánkkal aligha tudnánk röptetni.

Ha az egész hajótest karbonszálas műanyagból készülne, akkor talán.

Hatalmas költséggel könnyíteni lehetne a hajótestet.

1) Valószínűleg le kellene mondani a nukleáris meghajtásról, és a páncélzat nagy részéről.

2) Hajózó üzemmódban néhány a hajótesten belüli tartályt el kellene árasztani vízzel a stabilitás érdekében. Repülő üzemmódra álláskor ezeket a tartályokat ki kellene üríteni.

----

#1 nem tudod a választ! Pótcselekvés képen kötözködsz a Kérdezővel. Ez helytelen.

Nem nyomtam neked piros pacsit, majd megteszik mások.

2015. aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem kötözködöm, nem ezért írtam.

Vajon mennyire kell valakinek ahhoz hibásan írni, hogy önmagában ezért ne fogadják el?

Teljesen érthetetlennek kell lennie, vagy ha 120-IQ-val még kihámozható, az megfelel?

Csak a főcímben 12 hiba van! Alatta már nem is számoltam.


De a lepontozás az megy - olyan embereknek, akik ugyan egy szót sem írtak ide, tehát nem segítenek semmiben, még a helyes beszédben sem - de lepontozni azt tudnak.


És nem, nincsen határ sehol. Nincs olyan, hogy valaki ráébred: "én bizony kegyetlenül hibásan írok"

A kérdező is azt írta nekem, hogy az ő írása hibátlan, és a főiskolán is elfogadják.

Képzelem, hova járhat...

2015. aug. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

A filmben látható nagy dög szerintem túlméretezett a hordozó rotorokhoz képest, nehezen képzelem ez, hogy ez a konstrukciós tömeg így megemelhető lenne. De tegyük fel, hogy igen, akkor viszont jelenleg nincs az az energiaforrás, ami a szükséges teljesítményt biztosítani tudná.

Propellerek helyett rakétahajtásokal valószínűleg megemelhető lenne. Olyan fél percig. Aztán visszatottyanna a maga által fújt olvadt kráterbe.

2015. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%

Én optimistábban saccolok talán 5 esetleg 10 perc, míg megzabálja az összes kerozint.

Ha:

1) Kihasználja a párnahatást, 5 - 20 méternél nem emelkedik magasabbra.

2) Nagyobb rotorok.

3) Karbonszálas hajótest, és jelentősen csökkentett fegyverzet, és rakomány.

4) Egyéb műszaki problémákkal most nem törődünk.

2015. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!