Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen erények,...

Charlessheepford kérdése:

Szerintetek milyen erények, képességek kellenek az időutazáshoz. Nem a tudományos része érdekel, hanem hogy ha átjut az ember akár a saját korában egy későbbi időpontra vagy távolabb akkor mit kell tenni-e, hogyan kell viselkedni stb?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom arról függően, hová kerül az időben, az adott kor társadalmi normáinak megfelelően.

Vagy valami időutazó-etikáról szeretnél filozofálni?

2015. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyors problémamegoldás, nagy rugalmasság, empátia, bátorság, jó memória, történelmi ismeretek... lehet még sorolni.
2015. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

Mindent egybevetve, szerintem az a tuti ha titokban tartod, max a múltban zseninek, a jövőben meg tudatlannak néznek! :D


Amúgy meg jó ha az ember elfogadó, szerény, őszinte... Ahol meg már az értékrendek nagyon eltérőek, ott érdemes meghúzni magát az embernek! :D

2015. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát engem az érdekelne, hogyha feltalálnák az időutazást akkor milyen teszteken kéne átmenni mint például az űrhajósoknak is rengeteg tesztet kell végrehajtaniuk mielőtt fellőnék őket. Szerintem ez azért fontos mert az ember tuti a saját idejébe menni vissza előbb utóbb megváltoztatni valamit vagy csak újraélni.
2015. szept. 8. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Hazugságvizsgáló akkor. Meg ilyen hányásszimulátor - jó szó, tudom, most találtam ki - hogyha pl az időgép rázkódna, ha mondjuk előreláthatólag rázkódni fog, akkor bírja a szervezete. Bár hát minek hánytassák addig, amíg nincs bevetés? Akkor csak egyszer hány, mondjuk tényleg nem volna praktikus, ha az az egy pont a műszerfalra menne, és nem bírna visszajönni, mert mondjuk rövidrezárta. Hm.. Amúgy a "hányásszimulátort" úgy értettem, hogy ilyen centrifuga-jellegű izébe beteszik, és először csak kicsit izeg-mozog, utána növelik a sebességet.
2015. szept. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*addig növelik,amekkora rázkódásra számítani lehet,várható
2015. szept. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!