Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek UFO-k?

Szerintetek léteznek UFO-k?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

az ufo jelentése "azonosítatlan repülő tárgy" vagyis minden bizonnyal létezik valaki számára ufo-nak minősülő dolog, pl. a legújabb amerikai repülőgépfejlesztést ha meglátják türkmenisztánban, ott minden bizonnyal úgy fognak tekinteni rá mint egy ufo.

Egyébként feltételezem nem ilyen választ vártál, hanem Te most a Földön kívüli intelligenciára gondoltál... úgyhogy pontosíts

2010. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát igen,én a földönkívüliekre gondoltam.
2010. márc. 15. 14:23
 3/18 dellfil ***** válasza:

Szerintem egyelőre még nem röpköd földönkívüli intelligencia terméke, még a Naprendszerünkben sem.

Az "utasaikról" nem is beszélve.

2010. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, csak kb soha nem fogunk találkozni egyel se.
2010. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem is létezik..ha ennyi ember látott már ilyeneket,akkor már csak elhiszem,ha a nagyrésze nem pszichés kezelt,sőtt,befolyásos ember,akiknek semmi különös oka nem lenne hazudozni..én elhiszem nekik..én még földönkívülivel nem találkoztam,de elég sok érdekes repülő objektumról hallottam az ismeretségemből,és én is láttam már megmagyarázhatatlant...
2010. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Már a régi egyiptomiak is rajzoltak furcsa repülőtárgyakat, ufo-kat. Szóval biztos, hogy létezik, és szerintem Ők látták is!
2010. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Biztosan

Még akkor is, ha még nem láttuk.

Rajtunk kívül is van élet.

2010. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A világűrnek kevesebb mint az 1%-át ismerjük,sőt.. sokkal sokkal kevesebb..

Egy tipikus galaxis tízmillió és ezermilliárd közötti számú csillaggal rendelkezik.Feltehetően több mint százmilliárd galaxis van a Világegyetem belátható részében.És kitudja? Hülyeség lenne feltételezni ,hogy a világyűrben csak ezen a bolygón élnek élőlények..Mindenkinek lehetnek amatör véleményei.Ha nemis most,de közel jár a világ ennek a dolognak a kutatásában mert rengeteg ember kutatja ország szerte,meg úgye a Nasa..

2010. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
igen, csak nagyon messze vannak ahhoz, hogy egyáltalán észre vegyük őket.
2010. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szerintem is léteznek bár nem látjuk őket soha, de ha úgy nézzük már voltak a Földön, hisz a Stonehenge-t ősemberek nem bírták volna felépíteni ;)
2010. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!