Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ha egy fizikai...

Mit csináljak? Ha egy fizikai kérdésre már 3-4 féle választ kaptam amik kizárják egymást és egyikse túl valószinü?

Figyelt kérdés
Olyat is kérdeztem akinek doktorija van de ő se nagyon tudott válaszolni.

2015. okt. 10. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen témakör?

Ha jártas vagyok abban a témakörben, akkor válaszolok.

2015. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amúgy még egy megjegyzés: Az egy dolog, h. valakinek doktorija van, de nem mindegy, h. miből írta. Olyan valakit kell keresned, aki a felvetett fizikai témakörrel foglalkozott behatóbban.

Másrészt, ha az adott témakör még ma is kutatott területnek számít, akkor lehet h. még nem is tisztázódott sok kérdésre a válasz. Így teljes joggal lehetséges, hogy létezik több elmélet, így több lehetséges válasz is, persze ezek értelmezés szempontjából lehetnek mások.

2015. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: tedd ki GYIK-re.
2015. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

" kérdésre már 3-4 féle választ kaptam"

Az a baj hogy több féle választ is kaptam de egyikről sem tudom hogy ki küldte így nem túl meg bizható az amit írnak pedig sokszor elégé téves. Volt amit csodálkozva olvastam mert még nállam sokkal kevesebb fizikai tudással bíró emberek is rájöhetnek logikus gondolkodással hogy amit leírtak az téves.

2015. okt. 10. 22:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Ehhez a kérdéshez én csak ennyit tudok hozzáfűzni:


No question, no answer (no fun, no woman, no cry).


Tehát ha nem írod ki a kérdést, akkor tök esélytelen, hogy megmondjuk a jó választ. (Vagy hogy egyáltalán adjunk rá bármilyen választ.) Remélem, ebből kiderül arról valami, hogy mit is kéne csinálnod.

2015. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A kérdést ki írtam. Több értelemben is.

1. a fizikai kérdést ki írtam több oldalra is volt ahova több féleképpen is

választ is kaptam csak nem a jót ez a probléme ebből jönn a következő pont

2. ide is ki írtam egy kérdést max nem jól értelmezted

itt nem azt akkarom hogy válaszolj a kérdésre bár jó lenne ha 1 helyes választ is kapnék (nagyon örülnék neki és hállás lennék de mint az elöző kérdések is mutatják erre csekély az esély bár előfordulhat)


ez a kérdés arról szól hogy melyik oldalra írjam ki / kit kérdezek meg vagy hasonló megoldás


(mint már írtam erre az oldalra is kiírtam már párszór és találtam már mások álltal kiírt kérdéseket amik ugyan erről szoltak de egyikre se jött helyes válasz)

2015. okt. 10. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg esetleg a KöMaL fórumot:

[link]


Vagy ezek is jók lehetnek, ha tudsz angolul:

[link]

[link]


Matematikából a Stack Exchange elég jó fórum, sanszos, hogy fizikából is:

[link]


Szerintem nem nehéz fizikával kapcsolatos fórumokat találni.


(Amúgy most már tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi az a kérdés, legalább privátban küldenél hozzá nekem linket, ha már ide nem akarod kiírni?)

2015. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy tök nyugodtan besétálhatsz egy egyetemre is, és bekopoghatsz egy egyetemi tanár ajtaján, aki ha véletlen ott van, és van öt perce, akkor elirányít valakihez, akinek ez a szakterülete.


Esetleg próbálj meg bekopogni a BME F épület III. lépcsőházának II. emeletén a 9-es ajtón. Ott van egy okos ember, aki szeret laikusokkal foglalkozni. (Esetleg szólj, mikor mégy, mert viszek pop cornt és társaságot!)

2015. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 elektron20 ***** válasza:
hát pedig nagyon ecerő 3_4választ kaptál nem egy értelmü mind jo
2015. okt. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7.

Kösz

9.

A válaszok egymással ellentétesek.

(volt régeben hogy egy eldöntendő kérdésre 4 féle különböző választ kaptam amik közül max 1 ha jó volt)

2015. okt. 11. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!