Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Naturaqua-s vizet iszok, itt...

Naturaqua-s vizet iszok, itt van az asztalomon es arra lettem figyelmes, hogy enyhen mozog a viz. Kivittem a szabadba a betonra, de ott is mozog egy kicsit. Ez most miez?

Figyelt kérdés
Elvileg kisebb foldrengesek mindig is vannak, voltak lesznek. A miatt mozoghat enyhen?
2010. márc. 18. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Amiatt mozoghat, igen.
2010. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Kissé valószínűbbnek tartom, hogy a környéken van egy főút, vagy vasútállomás, vagy a palack deformált...
2010. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
ha buborékos akkor azok mozognak benne...ezt már én is megfigyeltem és azt hittem vamiért remeg,de közben csak a bubik voltak
2010. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Velem szemben is itt van a Natur aqua-s üveg (mentes víz) és most,hogy mondod...tényleg mozog :-D


tök jó,de ijesztő :-DDD

2010. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam is van víz Natur Aqua és nálam is mozog de csak azért mert ahogy gépezek meg mocorgok az ágyat mozgatja. Nem lehet hogy ahogy gépelsz mozog az asztal azon meg a víz?
2010. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Első vagyok, nem értem azokat a baromállatokat akik lepontoztak, szerintük enyhe földrengés miatt nem mozoghat a víz , vagy mi??!
2010. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem pannon aqua van, és nem mozog, pedig gépelek
2010. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mozoghat akár egy villamostól, metrótól, elhaladó teharautótól, a szomszéd szobában ugráló öcsédtöl, attól, hogy gépelsz és az asztalon van, mozgathatja a mosógép, az utca végén a munkáját végzö légkalapács és még ezernyi más dolog is.

Meg persze lehet egy apró földrengés, vagy egszerüen nem vártad meg míg lenyugszik a víz miután letetted és még hullámzott amikor figyelted.

2010. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak en voltam itthon, eleg kihalt helyen lakom. ahogy ravetodott a feny, ugy vettem eszre. percekenen kereszetul neztem, de nem allt le. mindenesetre furcsa.
2010. márc. 18. 20:59
 10/10 anonim válasza:
51%
A Natur aqua vizet más módszerrel palackozzák, mint pl a Pannon aqua-t. Ezért mozog a Natur aqua, és ezért nem mozog a másik... XD XD
2010. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!