Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudnátok írni tudománnyal...

Tudnátok írni tudománnyal kapcsolatos oldalakat (hírportálokat)?

Figyelt kérdés
Angol/magyar is jöhet. A lényeg, hogy a legújabb felfedezésekről/kutatásokról szeretnék értesülni. Mint pl. az index, de inkább matematika/fizika/informatika/irodalom/filozófia témákban.

2015. dec. 29. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Olyan, mint az index - Tehát megalapozatlan, mélyebb gondolatok és pontos információk nélküli összeollózott baromságok portálja?

SG.hu pont ilyen.

2015. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
...Reméltem, hogy nem megyünk el ebbe az irányba.
2015. dec. 29. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De vannak értelmesebbek is, amik valóban jók:


[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

2015. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem kellett volna odarakni, hogy index... akkor nem ment volna el bulvár irányba a kérdés sem és a válasz sem. :P
2015. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Az SG és a prohardver tényleg jók, szakmai vagy ismeretterjesztő szempontból egész tűrhető a pontosságuk, és mindkettőnek jó fóruma is van. Általában én is ezeket szoktam böngészgetni.


Index, hát... Arra jó, hogy az ember tájékozódjon, hogy hol mi történt, nagyvonalakban, de ha valami pontosabb vagy részletesebb információ kell az adott dologról, akkor érdemesebb valami komolyabb forrás után nézni. Indexnél gyakran kiderül, hogy nem is úgy volt, nem is ott volt, nem is akkor és/vagy az volt, mint ahogyan írják. Indexen én leginkább csak a Mindeközbent és a Ma is tanultam valamit rovatokat szoktam olvasni, azok egész jók.

2015. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:

Nature.com

sciencemag.org

2015. dec. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 azért az SG már nem jó. Egyszer jó volt, de ma már hanyagolható.
2016. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!